IV Koncert Kolęd i Pastorałek

Serdecznie zapraszamy na IV KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK. Koncert odbędzie się 23 stycznia 2022 r. tj. niedziela o godz.16.00 w kościele Wszystkich Świętych w Bobowej. Podczas koncertu wystąpi Parafialny Zespół Skrzydła Wiary. Skład zespołu tworzą dzieci i młodzież parafii, któremu towarzyszą muzycy na czele z Aleksandrą Gryzło. Opiekunami zespołu są państwo Patrycja i Łukasz Kruczek. GOŚCIEM KONCERTU będzie SYLWIA ZELEK - pochodząca ze Żmiącej w gminie Laskowa. Artystce akompaniować będzie s. Wojciecha Tarnawska - bobowska organistka a zarazem dyrygent chóru parafialnego Cantate Deo. Sylwia dwukrotnie zostawała stypendystką Ministra Kultury i Oświaty za wybitne osiągnięcia muzyczne. W 2016 roku obroniła tytuł magistra na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej w specjalności śpiew estradowy. Kolejno kontynuowała edukację na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej w Krakowie, studiowała na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, na kierunku: wokalistyka, śpiew solowy – opera. Dotychczas z sukcesami występowała na wielu festiwalach i konkursach w kraju. Śpiewała także poza granicami Polski, m.in. w Rosji, USA i Meksyku. Sylwia Zelek wystąpiła w programie: Bitwa na Głosy, Szansa na Sukces oraz The Voice of Poland. Jak sama mówi, "za największy sukces uważa reprezentowanie kraju na festiwalu piosenki Anny German w Moskwie, gdzie w 2015 roku był finał międzynarodowy".

Największe osiągnięcia:

1.I miejsce XXII Finału Turnieju Poezji Śpiewanej we Włocławku 2013,
2.Grand Prix w XXII ARCHIDIECEZJALNYM PRZEGLĄDZIE PIOSENKI RELIGIJNEJ NA PODHALU „SACROSONG” 2011
3.I miejsce w XX Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Maryjnej AD „GLORIAM DEIPARAE “ Bochnia 2012
4.Grand Prix w XIV Festiwalu „Scena dla Ciebie” Kielce 30.03.2012
5.I miejsce „Złota Nutka” w XXI Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Majowa nutka” Częstochowa 6-7. 05.2012
6.Wyróżnienie w XL Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych „Śpiewajmy Poezję” Olsztyn 2013.
7.Koncert dla Polonii w Chicago. 2012 r.
8.II miejsce na III Międzynarodowym Festiwalu Piosenki - Anna German, Warszawa 2016
9.Udział w Oratorium ku czci Matki Boskiej Bolesnej, Limanowskiej Pani pt. „Droga do Ciebie”.
Serdecznie zapraszamy