17 października 2021 r.
  1. Witamy wszystkich na Mszy Świętej niedzielnej. Dziś w naszej parafii rozpoczynamy renowację Misji świętych. Będą trwały przez trzy niedzielę i zakończą się odpustem parafialnym.
  2. Przez cały październik różaniec w naszym kościele o godz. 17.00. Różaniec prowadzony przez KSM w piątek o godz. 19.00 – zapraszamy w sposób szczególny młodzież klasy 8 przygotowującą się do sakramentu bierzmowania a także młodzież szkół średnich i studiującą.
  3. W poniedziałek święto Łukasza Ewangelisty. Modlimy się za pracowników służby zdrowia.
  4. We wtorek różaniec i Msze Święte w kościele św. Zofii. O godz. 19.00 spotkanie dla Mężczyzn św. Józefa w kościele parafialnym.
  5. W środę wspomnienie św. Jana Kantego, nowennę do MB Bolesnej połączona z nabożeństwem różańcowym o godz. 17.00, pół godziny wcześniej śpiewane są godzinki.
  6. W czwartek o godz. 11.00 Msza Święta za Jubilatów 50 i 60 - lecia małżeństwa z naszej Gminy z int. Burmistrza Bobowej.
  7. W piątek wspomnienie św. Jana Pawła II. Adoracja w ciszy od godz. 16.00. Po Mszy Świętej wieczornej spotkanie dla wszystkich Wolontariuszy w budynku katechetycznym.
  8. W sobotę diecezjalne spotkanie Róż Różańcowych w Zabawie. Wieczorna Msza Święta z formularza niedzieli. O godz. 19.00 adoracja dla małżonków. „Zapatrzeni w miłość”.
  9. Za tydzień rozpoczniemy tydzień misyjny. Składka przeznaczona na misje święte.
  10. W zakrystii są też do nabycia obrazy MB Bolesnej.
  11. W skrzynkach na gazety są do zabrania kartki na wypominki listopadowe i roczne.
  12. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy jubileusze życzymy: zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i orędownictwa świętych patronów.
  13. Pragnę bardzo serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy składają ofiary na sprzątanie, ogrzewanie i dekorację naszego kościoła. Dziękuję również tym, którzy systematycznie wspierają parafię wpłatami do wolontariuszy lub na konto. Dziękuję tym, którzy złożyli ofiarę na renowację ambony w kościele.
  14. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Stanisława Magiera l. 82 z Bobowej.
  15. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.