2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25 lutego 2024

• Na placu kościelnym odbywa się dziś zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny. W ten sposób pomagamy wszystkim misjonarzom w ich pracy na misjach. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

• Dziś w naszym kościele o 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i droga krzyżowa śpiewana. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00. Popołudniowa Msza Święta w Wielkim Poście będzie po Gorzkich Żalach ok godz. 16.45.

• W środę zapraszamy na nowennę do MB Bolesnej. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.00.

• W czwartek spowiedź święta dla młodzieży klas siódmych i ósmych od godz. 16.00

• W I piątek marca o godz. 15.00 dodatkowa Msza Święta. O 16.00 nabożeństwo drogi krzyżowej (prowadzi Caritas naszej parafii) natomiast o godz. 19.00 droga krzyżowa prowadzona przez młodzież. W tym dniu modlimy się i ofiarami wspieramy misje święte. Spowiedź prze każdą Mszą Świętą.

• W I sobotę udamy się do chorych od godz. 8.00. ks. Dawid do chorych będzie jeździł w piątek od godz. 8.00.

• W sobotę o godz.15.00 nabożeństwo drogi krzyżowej dla dzieci. Msza Święta wieczorna z formularza niedzieli.

• Zachęcamy, aby przekazać 1,5% swojego podatku na Caritas Diecezji Tarnowskiej wpisując w rubryce cel szczegółowy: Parafia Bobowa. Wszystkie potrzebne informacje są na stronie parafialnej.

• Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy jubileusze życzymy: zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i orędownictwa świętych patronów.

• Składamy podziękowania wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu składali ofiary lub wpłacali na konto ofiary na ogrzewanie i sprzątanie naszego kościoła.

• Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.

• Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Maria Machowska, Aleksander Liwowski, Andrzej Michalik (pogrzeb w środę o 14.00). Polecamy ich nieśmiertelne dusze Bożemu miłosierdziu.