OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

2 NIEDZIELA NARODZENIA PAŃSKIEGO

2 stycznia 2022 r.

  1. Witamy wszystkich w 2 niedzielę Bożego Narodzenia. Dziś popołudniowa Msza Święta będzie o godz. 15.00. Będziemy gościć chór z parafii Biała Niżna. Po Mszy Świętej zaś zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu zaproszonego chóru i naszego parafialnego chóru Cantate Deo.
  2. Od poniedziałku ciąg dalszy spotkań kolędowych w wyznaczonym porządku. Rozpoczynać się będą uroczystą Mszą Świętą o godz. 18.00 za wszystkie zaproszone rodziny. Po zakończeniu Mszy Świętej modlitwa i wspólne kolędowanie.
  3. W środę nowenna do MB Bolesnej o godz. 17.30, pół godziny wcześniej śpiewane są godzinki.
  4. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte jak w niedzielę. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie złota, kadzidła i kredy. Kredą wypisujemy na drzwiach naszych domów litery C+M+B 2022. „Christus Mansionem Benedicat” - Niech Chrystus błogosławi temu domowi. Na Mszy Świętej o godz. 10.00 przybędą pokłonić się Jezusowi Trzej Królowie. Na placu będzie możliwość nabycia kredy i kadzidła. Na Mszy Świętej o godz. 10.00 i 11.30 kolędował będzie z ani Regionalny Zespół Lipniczanie.
  5. W I piątek miesiąca dodatkowo Msza Święta o godz. 15.00. W tym dniu modlimy się i wspieramy ofiarami misje święte. Możliwość spowiedzi na każdej Mszy Świętej.
  6. W sobotę Msza Święta wieczorna z niedzieli.
  7. W następną niedzielę święto Chrztu Pańskiego.
  8. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy jubileusze życzymy: zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i orędownictwa świętych patronów.
  9. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w minionym roku składali ofiary na sprzątanie, ogrzewanie i dekorację naszego kościoła. Dziękuję również tym, którzy systematycznie wspierają parafię wpłatami do wolontariuszy lub na konto.
  10. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.