OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA ADWENTU

4 grudnia 2022 r.

 
 1. Dziś 2 niedziela Adwentu. W naszej parafii roraty codziennie wieczorem o godz. 18.00. Tylko w sobotę rano, bo wieczorna Msza Święta jest już z formularza niedzielnego. Składamy podziękowania rodzicom, że tak licznie dzieci z naszej parafii uczestniczą w tych nabożeństwach.
 2. W środę wspomnienie św. Ambrożego o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Bolesnej, pół godziny wcześniej śpiewane są godzinki.
 3. W czwartek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Na Mszy Świętej wieczornej uroczyste przyjęcie dziewczynek do Dziewczęcej Służby Maryjnej.
 4. W piątek adoracja w ciszy od godz. 16.00.
 5. W sobotę wieczorna Msza Święta z formularza niedzielnego.
 6. Za tydzień niedziela Gaudete w kolorze różowym.
 7. Dziś na palcu kościelnym Caritas parafialna będzie rozprowadzać świece na stół wigilijny. W sklepach spożywczych w Bobowej zostały wystawione kosze caritas na żywność. Z tych uzbieranych rzeczy i dokupionych przez Caritas zostaną zrobione paczki dla rodzin najbardziej potrzebujących z naszej parafii.
 8. Zespół „Skrzydła wiary” zaś rozprowadza piękny kalendarz parafialny ze zdjęciami grup parafialnych.
 9. Za tydzień Siostry Dominikanki będą rozprowadzać opłatki na stół wigilijny. Będzie to przez całą niedzielę na palcu kościelnym po każdej Mszy Świętej, tak by każdy mógł bez przeszkód nabyć opłatki. Będzie też można godzinę przed i po Mszy Świętej wieczornej każdego dnia nabyć w Domu zakonnym Sióstr. Pamiętajmy, że kupując o Sióstr jest to nasze podziękowanie za pracę w naszej parafii i jest to jedna z form utrzymania.
 10. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy jubileusze życzymy: zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i orędownictwa świętych patronów.
 11. Składam podziękowania wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu składali na utrzymanie parafii. Dziękuję również tym, którzy systematycznie wspierają parafię wpłatami do wolontariuszy lub na konto parafialne.
 12. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.
 13. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł: +Bronisław Król l. 60 z Brzany.