5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

2 maja 2021 r.
  1. Przeżywamy 5 niedzielę wielkanocną. Jest to dzień flagi RP i Dzień Polonii i Polaków za granicą.
  2. Nabożeństwa majowe pół godziny przed wieczornymi Mszami Świętymi.
  3. W poniedziałek uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki Polski. Msze Święte jak w niedzielę. O godz. 11.30 Msza Święta w intencji Mieszkańców i Druhów Strażaków z Gminy Bobowa z intencji Burmistrza Bobowej.
  4. We wtorek wspomnienie św. Floriana – święto patronalne Strażaków.
  5. W pierwszą środę maja nowenna do MB Bolesnej połączona z majówką o godz. 17.30, a pół godziny wcześniej śpiewane są godzinki. Spowiedź od godz. 16.30.
  6. W pierwszy czwartek święto świętych Filipa i Jakuba, apostołów. Spowiedź od godz. 16.30.
  7. W pierwszy piątek Msze Święte o NSPJ. Dodatkowo Msza Święta o godz. 15.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 16.00. Modlimy się i wspieramy naszymi ofiarami misje święte. Do chorych udamy się od godz. 8.00. Spowiedź przed każdą Mszą Świętą.
  8. W sobotę uroczystość św. Stanisława, głównego patrona Polski i naszej diecezji.
  9. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy jubileusze życzymy: zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i orędownictwa świętych patronów.
  10. Chciałbym serdecznie podziękować za wszelkie ofiary składane na remonty naszych kościołów, za indywidualne ofiary składane w kancelarii i wpłacane na konto parafialne. Za ofiary na sprzątanie, ogrzewanie i dekoracje naszego kościoła.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  12. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności + Zofia Mroczek l.80 z Bobowej.