OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

13 NIEDZIELA ZWYKŁA

26 czerwca 2022 r.

 
 1. Przeżywamy 13 niedzielę zwykła w ciągu roku a w naszej diecezji kolejną niedzielę synodalną. W naszym dekanacie odpust w Jankowej.
 2. Rozpoczęły się wakacje. Witamy wszystkich, którzy spędzają wakacje w pięknych zakątkach Bobowej i okolic. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy bezpiecznie spędzonego czasu i dobrego wypoczynku. Na wakacjach nie zapominajmy o niedzielnej Mszy Świętej.
 3. We wtorek wspomnienie św. Św. Ireneusza, bpa i męczennika. Msze Święte w kościele św. Zofii. O godz. 19.00 spotkanie rady synodalnej i parafialnej.
 4. W środę Uroczystość św. Piotra i Pawła, Apostołów. Msze Święte o godz. 6.30 i 18.00. O godz. 17.30 zapraszamy na nowennę do MB Bolesnej, a pół godziny wcześniej śpiewane są godzinki. Spowiedź przed I piątkiem miesiąca od godz. 16.30. Odpust w naszym dekanacie w Siedliskach.
 5. W czwartek spowiedź od godz. 17.00.
 6. W I piątek miesiąca Msze Święte o godz. 6.30, 15.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. W tym dniu modlitwą i ofiarami wspieramy misje. Do chorych ks. Marek uda się od godz. 8.00 (ks. Proboszcz i ks. Jarosław do chorych udadzą się w sierpniu). Spowiedź pół godziny przed Mszą Świętą.
 7. W I sobotę miesiąca święto Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej. Msza Święta wieczorna z formularza niedzieli. O godz. 20.00 zapraszamy na kolejne nabożeństwo I sobót miesiąca. Prosimy o zabranie lampionów.
 8. Od 1 lipca rozpoczyna się Wielki Odpust w Tuchowie. Nasza parafia wyruszy z pielgrzymką autokarową 4 lipca tj. poniedziałek na Msze Świętą o godz. 11.00. Zapraszamy do udziału 
  
   w pielgrzymce. Zapisy na autokar w kancelarii lub w zakrystii do środy włącznie.
 9. Decyzją Biskupa Diecezjalnego ks. Marek został skierowany do pracy w parafii Trzetrzewina koło Nowego Sącza. Do naszej parafii został skierowany ks. Maciej Klimontowski który posługuje w parafii Iwkowa.
 10. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy jubileusze życzymy: zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i orędownictwa świętych patronów.
 11. Składam podziękowania wszystkim, którzy w ostatnim czasie składali ofiary na sprzątanie, ogrzewanie i dekorację naszego kościoła. Dziękuję również tym, którzy systematycznie wspierają parafię wpłatami do wolontariuszy lub na konto parafialne.
 12. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.