• 21 KWIETNIA 2024
NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

1. Obchodzimy dziś niedzielę Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Po południu Msza Święta o godz. 14.00.
  2. Dziś na palcu kościelnym można złożyć ofiarę na czyszczenie kostki i elewacji Kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. We wtorek uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski. W tym dniu swoje imieniny obchodzi Siostra Wojciecha. Msza Święta w intencji Siostry będzie we wtorek o godz. 18.00.
  4. W środę zapraszamy na nowennę do MB Bolesnej o godz. 17.30. Pół godziny wcześniej śpiewane są godzinki.
  5. W czwartek święto św. Marka Ewangelisty.
  6. W piątek o godz. 8.00 zapraszamy na drogę krzyżową, a o godz. 16.00 adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  7. Osoby wyjeżdżające na pielgrzymkę do Lichenia i Włoch proszone są o dokonanie wpłaty do końca miesiąca.
  8. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy jubileusze życzymy: zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i orędownictwa świętych patronów.
  9. Składamy podziękowania wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu złożyli ofiary na potrzeby naszego kościoła. Dziękujemy również tym, którzy systematycznie wspierają parafię wpłatami do wolontariuszy lub na konto parafialne.
  10. Urząd Miejski w Bobowej informuje, że planuje przystąpić do programu „Wsparcie rozwoju OZE – magazyny energii. Będzie możliwe dofinansowanie na budowę magazynów energii elektrycznej. Potrzebne informacje w sekretariacie Urzędu do końca miesiąca.
  11. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.