Wspólnota 40 – dni

Wspólnota 40 – dni zawiązała się w Wielkim Poście 2023. To osoby, które podjęły się postu i modlitwy w różnych intencjach związanych z naszą Parafią. Każdy z członków wspólnoty podejmuje post ścisły i modlitwę w wybranym dniu tygodnia na określony przez wspólnotę czas (np. 40 dni, jeden miesiąc). Grupa jest otwarta i każdy chętny może zawsze do niej dołączyć. Osobą odpowiedzialną za Wspólnotę w Parafii jest pani Krystyna Bogusz.

Aktualnie do Wspólnoty należą:

 1. Bogusz Krystyna – Koordynator
 2. Abram Małgorzata
 3. Cieluch Beata
 4. Chmura Agata
 5. Gucwa Maria
 6. Kipiel Ewa
 7. Ligęza Ewa
 8. Mól Maria
 9. Myśliwiec Krystyna
 10. Magiera Wiesława
 11. Król Bożena
 12. Przybyłowicz Barbara
 13. Ryzner Helena
 14. Ryzner Krystyna
 15. Sowa Marta
 16. Smoszna Maria
 17. Stukus Irena
 18. Tarasek Janina
 19. Wojtas Danuta
 20. Zagórska Łucja