Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w naszej parafii liczy ok. 40 osób. Młodzi ludzie podejmują wiele inicjatyw i działają prężnie na terenie całego dekanatu bobowskiego. Regularna formacja młodzieży odbywa się m.in. poprzez cotygodniowe spotkania, na których poruszane są sprawy wiary i tematy, które interesują młodych ludzi. Młodzież ma do dyspozycji salę do spotkań formacyjnych oraz klub „Ichtis” wyposażony w sprzęt multimedialny, bilard, piłkarzyki. Pragniemy, by oddział nasz poszerzał się o nowych członków, którzy w KSM-ie widzą szansę na rozwój, zaangażowanie w życie parafii, zdrową rozrywkę i realizację chrześcijaństwa na wzór bł. Karoliny Kózkówny – naszej Patronki. Spotkania w każdy piątek – Msza św., a po niej spotkanie w Domu Katechetycznym: czas zimowy godz 17.30, czas letni, godz. 18.30. Opiekunem KSM-u jest ks. Marek Czerwiński.

STRONA INTERNETOWA KSM BOBOWA:

http://www.ksm.bobowa.pl/

Fotorelacja z działalności KSM:

Maj 27, 2022

Parafialny Dzień Matki

We czwartek, 26 maja 2022 r., odbył się parafialny dzień Matki. Na wieczornej Eucharystii, którą sprawowali kapłani z naszej parafii pod przewodnictwem ks. prałata Mariana Chełmeckiego, […]
Kwiecień 9, 2022

Droga Krzyżowa ulicami miasta

„Czternaście razy przybiłam gwóźdź do Twego ciała Czternaście razy moja wola zgrzeszyć chciała Tak jak jest czternaście stacji Drogi krzyżowej Tak w każdej z nich […]
Kwiecień 3, 2022

Najlepsi siatkarze w diecezji

Mamy to!! Nasz KSM zdobył 1 miejsce w zawodach Diecezji Tarnowskiej w piłce siatkowej!! Wspólnie rozpoczęliśmy ten dzień od Mszy św., która odbyła się […]
Marzec 19, 2022

Święty Józef i nasza młodzież

Modlitewnie i radośnie – tak nasza parafialna młodzież z KSM i ze Scholi Świętego Józefa spędziła dzisiejszy dzień. Uroczystość świętego Józefa to święto patronalne naszej […]
Listopad 14, 2021

Bł. Karolina jest już z nami

Dzisiejsza niedziela jest dla nas dniem wielkiej radości. Podczas Mszy Świętej o godz. 10.00 uroczyście wprowadzone zostały do naszego kościoła relikwie bł. Karoliny […]