Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w naszej parafii liczy ok. 40 osób. Młodzi ludzie podejmują wiele inicjatyw i działają prężnie na terenie całego dekanatu bobowskiego. Regularna formacja młodzieży odbywa się m.in. poprzez cotygodniowe spotkania, na których poruszane są sprawy wiary i tematy, które interesują młodych ludzi. Młodzież ma do dyspozycji salę do spotkań formacyjnych oraz klub „Ichtis” wyposażony w sprzęt multimedialny, bilard, piłkarzyki. Pragniemy, by oddział nasz poszerzał się o nowych członków, którzy w KSM-ie widzą szansę na rozwój, zaangażowanie w życie parafii, zdrową rozrywkę i realizację chrześcijaństwa na wzór bł. Karoliny Kózkówny – naszej Patronki. Spotkania w każdy piątek – Msza św., a po niej spotkanie w Domu Katechetycznym: czas zimowy godz 17.30, czas letni, godz. 18.30. Opiekunem KSM-u jest ks. Marek Czerwiński.

STRONA INTERNETOWA KSM BOBOWA:

http://www.ksm.bobowa.pl/

Fotorelacja z działalności KSM:

Sierpień 19, 2022

Żegnaliśmy Księdza Marka

W tym roku naszą Parafię czeka zmiana. Po dwóch latach żegnaliśmy naszego Wikariusza, Księdza Marka Czerwińskiego. Ksiądz Marek był przede wszystkim związany […]
Lipiec 8, 2022

Wyprawa na Chełm

Wakacje to dobry czas, żeby pobyć razem i cieszyć się pięknem świata. Nie trzeba jechać daleko, żeby móc oglądać piękne widoki i zachwycać się okolicznymi górami. […]
Maj 27, 2022

Parafialny Dzień Matki

We czwartek, 26 maja 2022 r., odbył się parafialny dzień Matki. Na wieczornej Eucharystii, którą sprawowali kapłani z naszej parafii pod przewodnictwem ks. prałata Mariana Chełmeckiego, […]
Kwiecień 9, 2022

Droga Krzyżowa ulicami miasta

„Czternaście razy przybiłam gwóźdź do Twego ciała Czternaście razy moja wola zgrzeszyć chciała Tak jak jest czternaście stacji Drogi krzyżowej Tak w każdej z nich […]
Kwiecień 3, 2022

Najlepsi siatkarze w diecezji

Mamy to!! Nasz KSM zdobył 1 miejsce w zawodach Diecezji Tarnowskiej w piłce siatkowej!! Wspólnie rozpoczęliśmy ten dzień od Mszy św., która odbyła się […]