Kolejne etapy prac remontowych

Cały czas pracujemy przy naszym parafialnym kościele… Trzeba powiedzieć, że Pan Bóg daje nam dobra pogodę, żebyśmy mogli jak najwięcej zrobić. Udało nam się nakryć dachówkami trzy z czterech części muru wokół kościoła. Zabieramy się za przemurówkę ostatniego najbardziej pokrzywionego. Kościół na zewnątrz tzn. ściany już powoli dobiegają końca; odbywa się zacieranie i malowanie ścian. Czyścimy elementy ceglane na dachu, robimy kamienne nakrywy wokół całego kościoła. W tym tygodniu został ukończony przyłącz gazowy do kościoła, doprowadzona woda i zrobiona kanalizacja. Wewnątrz kościoła zostały już usunięte rusztowania, ściany kościoła i kaplicy zostały ukończone i pomalowane. Od poniedziałku rozpoczynamy montowanie ogrzewania.