U Matki Bożej w Tuchowie

Dziś ostatni dzień Wielkiego Odpustu Tuchowskiego. My, jako Parafia, również pielgrzymowaliśmy do Matki Bożej do Tuchowa. W minioną środę odbyła się parafialna pielgrzymka. Uczestniczyliśmy we Mszy Świętej pod przewodnictwem Księdza Biskupa Leszka Leszkiewicza. Podczas Eucharystii obecni byli także nasi księża: Ksiądz Proboszcz oraz Ksiądz Marek.

Wczoraj Mszy Świętej z błogosławieństwem małych dzieci przewodniczył Ksiądz Jarosław. On też wygłosił homilię dla dzieci. Podczas tej liturgii śpiewał nasz parafialny zespół "Skrzydła Wiary" przygotowany przez Patrycję i Łukasza Kruczków, oraz Schola Świętego Józefa wraz z s. Wojciechą. Cała grupa dojechała do Tuchowa naszym gminnym autobusem. Cieszymy się, że wielu naszych Parafian pielgrzymowało także prywatnie do Matki Bożej. Niech Ona oręduje za nami, za naszymi rodzinami...