Dekanalny Turniej Piłki Nożnej LSO

W hali sportowo-widowiskowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Bobowej rozegrano dekanalny etap Diecezjalnego Turnieju w piłce halowej ministrantów i lektorów. Do rywalizacji przystąpiło kilkanaście zespołów.

Sportową rywalizację liturgicznej służby ołtarza z terenu dekanatu bobowskiego otworzył ks. Jarosław Kokoszka – dekanalny duszpasterz LSO. Wśród gości otwarcia znalazł się również ks. Tadeusz Sajdak dziekan dekanatu bobowskiego, ks. dr Marian Chełmecki proboszcz parafii pw. Wszystkich Świętych w Bobowej oraz Adam Urbanek radny powiatu gorlickiego a jednocześnie dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Bobowej.

Zwycięskie drużyny reprezentowały dekanat bobowski podczas Diecezjalnego Turnieju Piłki Halowej, który rozegrany został w Ciężkowicach.

 

Więcej na stronie:  http://bobowa24.pl/2018/02/lektorzy-i-ministranci-dekanatu-bobowskiego-rywalizowali-w-pilce-halowej-tv/#prettyPhoto