2011.11.11 – Rocznica odzyskania niepodległości

11 listopada 2011 r. w Bobowej odbyły się gminne uroczystości upamiętniające odzyskanie przez Polskę Niepodległości.

O godz. 15.00 ks. dziekan Marian Jedynak celebrował wraz z ks. Józefem Pyrkiem (proboszczem z parafii Jankowa) Eucharystię ofiarowaną w intencji Ojczyzny i poległych w walce o niepodległość Polski, podczas której wygłosił okolicznościowe kazanie. Następnie uczniowie z Zespołu Szkół Nr 1 w Bobowej zaprezentowali część artystyczną, po której wszyscy udali się do sali widowiskowej Centrum Kultury na kolejny punkt programu.

Na uroczystości były obecne władze gminne i inni przedstawiciele władz państwowych, strażacy, poczty sztandarowe oraz parafianie którym leży na sercu dobro naszej Ojczyzny.