Wprowadzenie relikwii bł. Karoliny

W przyszły czwartek, 18 listopada w Kościele będziemy obchodzić wspomnienie bł. Karoliny Kózki, męczennicy. To wyjątkowa postać szczególnie dla naszej diecezji. Błogosławiona Karolina jest patronką Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W ubiegłym miesiącu przedstawiciele młodych z naszej Parafii otrzymali relikwie błogosławionej i przeszli Drogę Krzyżową szlakiem jej męczeństwa. Podczas dzisiejszego spotkania młodzież przygotowywała się na najbliższą niedzielę, bowiem tego dnia, podczas Mszy Świętej o godz. 10.00 relikwie te zostaną uroczyście wprowadzone do naszego kościoła. Na tę okazję nasz KSM otrzymał nowe koszulki z logo Stowarzyszenia. Niech bł. Karolina, która zginęła broniąc czystości, oręduje za młodzieżą naszej Parafii, by zawsze była ona blisko Boga.