Rejonowe spotkanie młodzieży w Ciężkowicach

Nie wszyscy mogli pojechać do Panamy na Światowe Dni Młodzieży, dlatego m.in. w sanktuarium Pana Jezusa Miłosiernego w Ciężkowicach zostało zorganizowane spotkanie młodych, na które przyjechali nastolatkowie także z naszej parafii. Uczestnicy spotkania „Panama w Ciężkowicach” modlili się najpierw koronką do Bożego Miłosierdzia, a później uczestniczyli we Mszy św. pod przewodnictwem ks. dr. Marcina Krępy, dyrektora Diecezjalnego Domu Rekolekcyjnego w Ciężkowicach. Po Mszy św. młodzi usłyszeli pozdrowienia od ks. Artura Mularza, wicedyrektora wydziału duszpasterstwa młodzieży, który uczestniczy w ŚDM w Panamie. Zwieńczeniem spotkania były pełne humoru jasełka w wykonaniu młodych z KSM z parafii Ciężkowice oraz księży wikariuszy.

Fotorelacja na stronie:

https://tarnow.gosc.pl/gal/spis/5309860.Panama-w-Ciezkowicach