Procesja różańcowa

Dziś przeszliśmy ulicami naszego miasta modląc się na różańcu. O godz. 15.00 w kościele parafialnym odprawiona została Msza Święta w intencji zmarłych Proboszczów naszej Parafii. Po Eucharystii przeszliśmy razem z figurą Matki Bożej Fatimskiej ulicami Bobowej odmawiając różaniec. Figurę niosły na zmianę panie z Grupy procesyjnej, a rozważania oparte o słowa Bł. Stefana Kard. Wyszyńskiego przygotowała Grupa Księdza Jana Czuby. Naszą procesję zakończyliśmy na cmentarzu przy odnowionym grobowcu kapłańskim. Został on dziś poświęcony przez naszego Księdza Proboszcza. W ten sposób mogliśmy także wyrazić wdzięczność kapłanom, którzy przed laty umacniali wiarę naszą i naszych przodków. 

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się tę piękną modlitwę. Dziękujemy także strażakom, którzy pilnowali naszego bezpieczeństwa na trasie przejścia.