JAK OBCHODZIĆ NIEDZIELĘ PALMOWĄ I WIELKĄ ŚRODĘ W KOŚCIELE DOMOWYM oraz REKOLEKCJE Z BPEM LESZKIEM LESZKIEWICZEM

Na poszczególne dni Wielkiego Tygodnia Kuria Diecezjalna przygotowała małe książeczki, które nazywamy Rytuałem rodzinnym. Są one przygotowane w wersji elektronicznej. Mając do wyboru rożne typy plików (PDF, ePub, MOBI) możecie pobrać je na wasze telefony komórkowe, tablety, czytniki ebooków i komputery, aby z nich skorzystać. Można także uzyskać dostęp do nich w specjalnie na tę okazję przygotowanej aplikacji­­­­­­­­­­­­­­­­ „Wielkanoc 2020”. Osobom starszym możecie wydrukować plik PDF, aby również one skorzystały z tych materiałów. Nie przerażajcie się ich objętością. Na każdy dzień znajdziecie wiele ciekawych informacji o historii Wielkiego Tygodnia oraz o tym co dzieje się w kościele i co możecie celebrować w domu. Te wstępne informacje mają was przygotować do zaproponowanej na każdy dzień rodzinnej i osobistej modlitwy.

Link do pobrania materiałów na Niedzielę Palmową i Wielką Środę

Od Niedzieli Palmowej do Wielkiej Środy, bp Leszek Leszkiewicz będzie głosił w tarnowskiej katedrze rekolekcje przygotowujące nas do świętowania Triduum Paschalnego.

Będą one transmitowane na falach radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz oraz w Internecie (na YouTube profil: Katedra Tarnowska

Ksiądz Biskup wygłosi homilię na Mszy św. o godz. 10.30 w Niedzielę Palmową oraz o godz. 18.00 w Wielki Poniedziałek, Wtorek i Środę.