Data |
Godzina |
Kapłan |
Rejon |
31 grudnia
poniedziałek |
900 |
Ks. Proboszcz |
Zagórze (I) od państwa Myśliwców (141) do państwa Ziomek (125) 14 |
Ks. Jarosław |
Ul. Piekarska i Topolowa od pani Bogusz (Piekarska 23) do państwa Cieśla (Topolowa 15) 15 |
Ks. Damian |
Ul. Raj od państwa Nalepka (28) do państwa Ziomek (2) 16 |
2 stycznia
środa |
1500 |
Ks. Jarosław |
Ul. Sportowa, Długoszowskich, Węgierska, Gryfitów od państwa Król (Sportowa 2) do państwa Wiejaczka (Węgierska 1) 16 |
Ks. Damian |
Ul. Wiadukt od państwa Dynda (16) do państwa Tubek (2) 15 |
3 stycznia
czwartek |
1500 |
Ks. Proboszcz |
Zagórze (II) od państwa Kazana (145) do państwa Łukasik (116) 14 |
Ks. Jarosław |
Ul. Bohaterów Bobowej od państwa Zarzeckich (BB 44) do państwa Święs (BB 24a) 20 |
4 stycznia
piątek |
1600
1500 |
Ks. Proboszcz |
Ul. Polna od państwa Woźniak (28) do państwa Mucha (14) 10 |
Ks. Jarosław |
Ul. Rynek od pana Kipiel (5) do pani Fałda (29) 21 |
Ks. Damian |
Ul. Krótka i Grochowska od państwa Dąbek (Krótka 3) do pani Bartuś (Grochowska 2) 13 |
5 stycznia
sobota |
900 |
Ks. Proboszcz |
Ul. Polna od państwa Kliś (12) do państwa Kuk (6) 7 |
Ks. Jarosław |
Ul. Grunwaldzka nry nieparzyste od państwa Zięba (31) do pani Gryboś (3) 12 |
Ks. Damian |
Półanki od pani Cieśla (Półanki 8) do państwa Fyda (Św. Krzyża 6) 21 |
6 stycznia
niedziele |
1600 |
Ks. Proboszcz |
Ul. Pocztowa od pani Mucha (6/1) do państwa Jazowy (1) 10 |
Ks. Jarosław |
Wspólnota mieszkaniowa k/kościoła od państwa Oratowskich 9 |
7 stycznia
poniedziałek |
1500 |
Ks. Proboszcz |
Brzana Górna str. północna (I) od państwa Koszyk (42) do państwa Sarkowicz (24) 17 |
Ks. Jarosław |
Część Ul. Ks. J. Czuby i Ogrodowa od państwa Siedlarz (Ks. J. Czuby 2) do państwa Rysiewicz (Ogrodowa 14 a) 19 |
Ks. Damian |
Brzana Górna str. południowa od państwa Gryzło (44) do państwa Wszołek (10) 17 |
8 stycznia
wtorek |
1500 |
Ks. Proboszcz |
Brzana Górna str. północna (II) od państwa Król (23) do państwa Król (1) 17 |
Ks. Jarosław |
Berdechów Dolny (V) od państwa Ligęza (Pławienka 12) do państwa Jamrozy (Słonecznikowa 13) 16 |
Ks. Damian |
Brzana za remizą od państwa Kipiel (111) do państwa Łukasik (67) 17 |
9 stycznia
środa |
1400 |
Ks. Proboszcz |
Ul. Potok od państwa Walickich (2) do pani Szotowicz (11) 11 |
Ks. Jarosław
16.00
|
Berdechów Dolny (III) od państwa Mucha (Słonecznikowa 17) do państwa Krupa (Słonecznikowa 19) 14 |
Ks. Damian |
Ul. ks. J. Kurka i część ul. Wiadukt od państwa Senkowicz (Ks. J. Kurka 8) do państwa Zagórskich (Wiadukt 24) 13 |
10 stycznia
czwartek |
1500
|
Ks. Proboszcz |
Ul. Potok od państwa Walickich (12) do państwa Myśliwiec (14) 11 |
Ks. Jarosław |
Berdechów Dolny (IV) od państwa Kwarcińskich (Pławienka 1) do państwa Kipiel (Pławienka 6) 18 |
Ks. Damian |
Grochowa (I) od państwa Job (Groch. 17) do państwa Łukasik (Akacjowa 3) 16 |
11 stycznia
piątek |
1500 |
Ks. Jarosław |
Ul. Grunwaldzka od państwa Synowiec (90) do pani Semla (35) 17 |
Ks. Damian |
Grochowa (II) od państwa Turek (Widok 19) do państwa Chmura (Zielona 1) 12 |
12 stycznia
sobota |
900 |
Ks. Jarosław |
Berdechów Dolny (I) od pana Orłowskiego (Berdechowska 15) do państwa Wantuch (Słonecznikowa 75) 19
Berdechów Dolny (II) od państwa Wszołek (Brzana 188) do państwa Cyprowskich (Słonecznikowa 47) 19 |
Ks. Damian |
Ul. Św. Wawrzyńca od państwa Sobol (Kręta 6) państwa Gryzło (1) 18
Bloki na ul. św. Wawrzyńca i ul. Spacerowa od państwa Sagan (15/1) do państwa Broniek (Spacerowa 8) 19 |
13 stycznia
niedziela |
1400 |
Ks. Jarosław |
Ul. Św. Zofii i ul. Skarpa od państwa Dyga (Skarpa 1) do państwa Płazińskich (Św. Zofii 2) 15 |
Ks. Damian |
Koczanka (II) od państwa Szczepanków (151) do państwa Jurek (AK 15) 15 |
14 stycznia
poniedziałek |
1400 |
Ks. Jarosław |
Ul. Widok od państwa Ziobrowskich (17) do państwa Pres (1) 17 |
Ks. Damian |
Ul. Okrężna od państwa Langer (6) do pani Gucwa (17) 17 |
15 stycznia
wtorek |
1400 |
Ks. Jarosław |
Ul. Ks. Jana Czuby nry parzyste od państwa Welsandt (52) |
do państwa Gucwa (12) 19 |
Ks. Damian |
Koczanka (I) od pani Wilga (171) do państwa Kowalskich (250) 21 |
|
16 stycznia
środa |
1400 |
Ks. Jarosław |
Ul. Ks. Jana Czuby nry nieparzyste od pana Walickiego (35) do państwa Bogusz (7) 14 |
|
Ks. Damian |
Część ul. Okrężnej i Stawowa od państwa Forczek (Okrężna 19) do państwa Gucwa (Stawowa 18) 16 |
|
17 stycznia
czwartek |
1400 |
Ks. Jarosław
od 12.00
|
Brzana Dolna od państwa Ojczyk (7) do państwa Głowacz (268) 16 |
Ks. Damian |
Ul. Sporna i Św. Wawrzyńca od państwa Pacyna (Sporna 3) do państwa Ligęza (16 A) 16 |
18 stycznia
piątek |
1400 |
Ks. Damian |
Ul. Wichrowa, część Armii Krajowej, od państwa Deć (Wichrowa 19) do państwa Wołkowicz (AK. 5 A) 13 |
19 stycznia
sobota |
830 |
Ks. Damian |
Koczanka (III) od państwa Chronowskich (Jankowa 196) do państwa Turek (Kręta 16) 21
Koczanka (IV) od państwa Szpila (Kręta 9) do państwa Hebda (AK 9) 17 |
|
|
|
|
|
|
|