Adoracja dla Małżonków

W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich Małżonków na adorację Najświętszego Sakramentu. Powierzmy Jezusowi radości, ale też i trudne sprawy naszych rodzin. Pozwólmy sobie na wspólne zapatrzenie się w Miłość...

Rozpoczęcie o godz. 19.00 w kościele parafialnym. Adorację poprowadzą małżonkowie, a konferencję wygłosi o. Rajmund Jurolaitis, który przeprowadza nas przez renowację misji świętych. Towarzyszyć nam będzie Schola św. Józefa.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w wielu rodzinach naszej Parafii jeden z małżonków pracuje za granicą, są różne sytuacje, które nie pozwolą przyjść Wam razem na adorację. Ale może to też jest dobry moment, aby ta osoba, która może, przyszła i pomodliła się za swojego męża/żonę... Zapraszamy naprawdę wszystkich.