OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

1 listopad 2020

 
 1. Przeżywamy dziś Uroczystość Wszystkich Świętych. W naszym kościele Mszę Święte jak w każdą niedzielę. Po południu o godz. 16.30 Nieszpory za Zmarłych i o godz. 17.00 Msza Święta za Wszystkich Zmarłych Parafian.

 

 1. Na prośbę Biskupa i Rektora WSD w Tarnowie w dniu 1 listopada do puszek po każdej Mszy Świętej będą zbierane ofiary na potrzeby Seminarium Duchownego w Tarnowie. Wypominki za zmarłych można tez składać w skrzynce na gazety i na prośby w kaplicy MB Bolesnej.

 

 1. W poniedziałek 2 listopada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych tzw. Dzień Zaduszny. Msze Święte o godz. 6.30; 8.00; 10.00 i po południu 16.00 i 18.00. Przed Każda Mszą Święta będziemy odmawiać koronkę do Bożego Miłosierdzia z a zmarłych.

 

 1. Od wtorku przez cały miesiąc listopad o godz. 17.30 będą czytane w naszym kościele wypominki listopadowe i będziemy odmawiać różaniec za naszych bliskich zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Kartki na wypominki są jeszcze w półkach na gazety.

 

 1. W środę wspomnienie św. Karola Boromeusza. Nowenna o godz. 17.30, a pół godziny wcześniej śpiewane są godzinki. Spowiedź św. dla dzieci od godz. 17.00.

 

 1. W I czwartek Msza Święta o Najwyższym i Wiecznym Kapłanie. Adoracja o powołania o godz. 17.30. Spowiedź pół godziny przed Mszami Świętymi.

 

 1. W I piątek listopada Msze Święte o NSPJ. Dodatkowo Msza Święta o godz. 15.00. Adoracja w ciszy od godz. 16.00 zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia ofiarowaną za naszych zmarłych. W tym dniu modlimy się i naszymi ofiarami wspieramy misje i misjonarzy. Spowiedź przed każdą Mszą Świętą.

 

 1. W I sobotę listopada poranna Msza Święta o Niepokalanym Sercu NMP, wieczorna z formularza niedzielnego.

 

 1. W naszym kościele są transmitowane Msze Święte wieczorne wraz z wypominkami, a w niedzielę o godz. 10.00.

 

 1. Dziękuję za składane ofiary na sprzątanie naszego kościoła, za comiesięczne ofiary na spłatę naszego kredytu na remonty naszych kościołów, na spłatę remontu ołtarza głównego i wszystkim, którzy w ostatnim tygodni w kancelarii parafialnej składali swoje ofiary.

 

 1. Dziękuję panom z naszej parafii za pomoc w pracy przy kościele i otoczeniu kościoła.

 

 1. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy jubileusze życzymy: zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i orędownictwa świętych patronów.

 

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest artykuł w Gościu Niedzielnym o Bobowej.

 

 1. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności + Bronisław Śliwa z Brzany. Pogrzeb jutro o godz. 13.00.