III NIEDZIELA ZWYKŁA

23 stycznia 2021

1. Przeżywamy niedzielę Biblijną, która rozpoczyna tydzień biblijny w naszym kościele. Młodzież naszej parafii przygotowała krótkie cytaty z Pisma świętego. Będą rozdawane na palcu kościelnym. Dziś też ofiarami do puszek wspieramy ofiary trzęsienia ziemi w Chorwacji.

1. Dziękujemy rodzinom z poszczególnych rejonów naszej parafii za udział we Mszach Świętych kolędowych. W tym tygodniu zapraszamy według ustalonego porządku. Prosimy zabrać naczyńka z wodą do poświęcenia.

1. W poniedziałek święto nawrócenia św. Pawła Apostoła. 7 rocz. święceń biskupich bp. Stanisława Salaterskiego.

1. We wtorek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa.

1. W środę nowenna do MB Bolesnej o godz. 17.30, a pół godziny wcześniej śpiewane są godzinki.

1. W czwartek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu dok. Kościoła.

1. W piątek święto Rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.

1. W sobotę wieczorna Msza Święta z formularza niedzielnego.

1. Dziękuję za składane ofiary na ogrzewanie, na sprzątanie kościoła, za comiesięczne ofiary na spłatę kredytu, na potrzeby naszej parafii.

1. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy jubileusze życzymy: zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i orędownictwa świętych patronów.

1. Dziękuję wszystkim mężczyznom za udział w pierwszym spotkaniu „Mężczyźni św. Józefa”. Dziękuję dwóm rodzinom za ufundowanie lichtarzy na ołtarz św. Józefa, jednej osobie i Róży św. Józefa za ufundowanie świec.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

1. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności +Maria Zych l.65 z Bobowej. Pogrzeb dziś o godz. 14.30.
Święte dziękczynno – błagalne

w intencji rodzin naszej parafii – godz. 18.00
Dzień
Rejon