19 września 2021 r.
  1. Witamy wszystkich na Mszy Świętej niedzielnej. Po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski JPII w Krakowie i Tarnowie. Dziękujemy za ofiary jakie składacie co roku na uczelnie katolickie. Dziś o godz. 14.00 grupa 20 osób z naszej parafii wyrusza na pielgrzymkę do Medjugorie. Prosimy o modlitwę i obiecujemy modlitwę w intencji całej parafii.
  2. Na swoje kolejne spotkanie zapraszamy dziś o godz. 19.00 Mężczyzn św. Józefa.
  3. W poniedziałek wspomnienie męczenników koreańskich.
  4. We wtorek Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Msze Święte w kościele św. Zofii.
  5. W środę Nowenna do MB Bolesnej, a pół godziny wcześniej śpiewane są Godzinki.
  6. W czwartek wspomnienie św. Ojca Pio. O godz. 15.30 w budynku katechetycznym spotkanie DSM.
  7. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 16.00.
  8. W sobotę spotkanie LSO ministrantów, lektorów i aspirantów.
  9. W następną niedzielę Dzień Modlitw o Trzeźwość.
  10. W ramach przygotowania do bierzmowania zapraszamy rodziców poszczególnych klas ósmych na Mszę Świętą wieczorną i spotkanie organizacyjne w budynku parafialnym. Poniedziałek – kl. 8a; we wtorek kl. 8b; w środę kl. 8c i w czwartek kl. 8 z Brzany.
  11. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy jubileusze życzymy: zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i orędownictwa świętych patronów.
  12. Jest do nabycia obraz MB Bolesnej wykonany na desce w dwóch formatach. Będzie rozprowadzany na palcu kościelnym i w zakrystii.
  13. Rodzice 3 - letniego Krzysia składają podziękowania wszystkim, którzy wsparli leczenie ich syna. Zebrano kwotę 12 178 zł. Za wszystkich ofiarodawców rodzice zamówili Mszę Świętą na najbliższej nowennie w środę.
  14. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności +Bernard Bogusz l.54 z Bobowej.