NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

12 kwietnia 2021 r.

1. Przeżywamy niedzielę Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 w naszym kościele uroczyste nabożeństwo ku czci Jezusa Miłosiernego z możliwością zyskania odpustu zwykłego. Dziś rozpoczyna się w całym kościele katolickim Tydzień Miłosierdzia. Po każdej Mszy do puszek zbiórka na Caritas Diecezji Tarnowskiej.
  2. W środę nowenna do MB Bolesnej o godz. 17.30, a pół godziny wcześniej śpiewane są godzinki.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy połączona z Koronką do Bożego Miłosierdzia od godz. 16.00.
  4. Następna niedziela to niedziela Biblijna.
  5. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy jubileusze życzymy: zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i orędownictwa świętych patronów.
  6. Chciałbym serdecznie podziękować za wszelkie ofiary składane na remonty naszych kościołów, za indywidualne ofiary składane w kancelarii i wpłacane na konto parafialne. Za ofiary na sprzątanie, ogrzewanie i dekoracje naszego kościoła.
  7. Można się jeszcze zapisać w zakrystii na obrazy św. Józefa.
  8. Najwięcej punktów za służenie w miesiącu marcu otrzymali: ministrant - Kruczek Ksawery i lektor – Kacper Przybyłowicz.
  9. 26 kwietnia od. godz. 8.00 w Ośrodku Zdrowia Bomed w Bobowej odbędzie się kompleksowe badanie wzroku z możliwością zakupu okularów.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.