OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

10 listopada 2019 r.

 1. Przeżywamy dzisiaj trzydziestą drugą niedzielę zwykłą w ciągu roku. Obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Dziękujemy za ofiary do puszek dla chrześcijan prześladowanych.
 2. Przez cały miesiąc listopad o godz. 17.30 czytamy wypominki listopadowe i odmawiać różaniec prosząc o miłosierdzie Boże dla naszych bliskich zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 3. W poniedziałek św. Marcina. W naszej ojczyźnie święto Niepodległości. Msza Święta za ojczyznę, za walczących i poległych w obronie naszej ojczyzny z int. Burmistrza Bobowej o godz. 14.00. Pamiętajmy w tym dniu o wywieszeniu flagi.
 4. We wtorek św. Jozafata, bp. i męcz. Msze Święte w kościele św. Zofii.
 5. W środę św. Pierwszych Polskich Męczenników. Zapraszamy na nowennę do MB Bolesnej połączoną z modlitwą za zmarłych wypominanych w naszym kościele na godz. 17.30, pół godziny wcześniej śpiewane są godzinki.
 6. W piątek zapraszamy na adorację w ciszy Najświętszego Sakramentu od godz.16.00 połączoną z koronką do Bożego Miłosierdzia za zmarłych. Na Mszę Święta wieczorną zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami.
 7. W sobotę Msza Święta wieczorna z formularza niedzieli. Zbiórka dla LSO: Kurs lektorski: 9.00, aspiranci: 10.00, ministranci: 11.00.
 8. W przygotowaniu są nasze parafialne kalendarze.
 9. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy jubileusze życzymy: zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i orędownictwa świętych patronów.
 10. Dziękuję za składane ofiary na sprzątanie naszego kościoła, za comiesięczne ofiary na remont naszych kościołów i wszystkim, którzy w kancelarii parafialnej przekazali ofiary na dokończenie remontu kościoła i na ołtarze boczne
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.