2 sierpnia 2020 r.

1. Przeżywamy 18 niedzielę zwykłą w ciągu roku.
  2. Witamy wszystkich, którzy spędzają wakacje w pięknych zakątkach Bobowej i okolic. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy bezpiecznie spędzonego czasu i dobrego wypoczynku.
  3. We wtorek wspomnienie Jana Marii Vianneya. Msze Święte w kościele świętej Zofii.
  4. W środę nowenna do MB Bolesnej o godz. 17.30, a pół godziny wcześniej śpiewane są godzinki. Spowiedź dla dzieci od godz. 17.00.
  5. W I czwartek miesiąca święto Przemienienia Pańskiego. Odpust tygodniowy w Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Nowym Sączu. Różaniec za powołanych i o powołania o godz. 17.00 a potem Adoracja w intencji powołań z naszej parafii. Spowiedź od godz. 17.00.
  6. W I piątek miesiąca Msze Święte o NSPJ. Dodatkowo Msza Święta o godz. 15.00. Adoracja w ciszy od godz. 16.00. W tym dniu modlimy się i naszymi ofiarami wspieramy misjonarzy. Spowiedź przed każdą Mszą Świętą. Do chorych Ks. Damian i ks. Jarosława udadzą się od godz. 9.00.
  7. W sobotę wspomnienie św. Dominika. Msza Święta wieczorna z formularza niedzielnego.
  8. W następną niedzielę w godzinach popołudniowych zawita do naszej parafii Kardynał Stanisław Dziwisz. Odbędzie się uroczyste przekazanie relikwii św. Jana Pawła II dla naszej parafii.
  9. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy jubileusze życzymy: zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i orędownictwa świętych patronów.
  10. Dziękuję za składane ofiary na sprzątanie naszego kościoła, za comiesięczne ofiary na remonty naszych kościołów, renowację ołtarza głównego i wszystkim, którzy w ostatnim tygodni w kancelarii parafialnej składali swoje ofiary.
  11. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Gość Niedzielny, Miłujcie się, Misje dzisiaj.