V NIEDZIELA WIELKANOCNA

19 maja 2019 r.

1. Przeżywamy V niedzielę Wielkanocną – Na Mszy Świętej o godz. 11.30 I rocz. Komunii świętej dla dzieci z klasy czwartej.
  2. Wczoraj Jakub Zagórski pochodzący z naszej parafii przyjął święcenia diakonatu. Dziękujemy Bogu i otaczamy go modlitwą, by dobrze przygotował się do posługi kapłańskiej.
  3. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30.
  4. W środę nabożeństwo majowe połączoną z nowennę do MB Bolesnej o godz. 17.30.
  5. W piątek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych, adoracja w ciszy od godz. 16.00 zakończona koronką do Bożego Miłosierdzia, a po nim nabożeństwo majowe.
  6. Następna niedziela to niedziela synodalna. Jest to Dzień Matki. Modlić się będziemy za wszystkie mamy te żyjące i te, które już odeszły do Boga.
  7. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy jubileusze życzymy: zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i orędownictwa świętych patronów.
  8. Dziękuję za składane ofiary na sprzątanie naszego kościoła, za comiesięczne ofiary na remonty naszych kościołów i wszystkim, którzy w kancelarii parafialnej przekazali ofiary na remonty kościoła. Dziękuję Kołu Gospodyń Wiejskich z Bobowej i Berdechowa za przekazana ofiarę.
  9. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł Jan Libront l. z Bobowej. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.00.

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]