XV NIEDZIELA ZWYKŁA

14 lipca 2019 r.

1. Witamy wszystkich, którzy postanowili spędzić wakacje w pięknych zakątkach Bobowej i okolic. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy bezpiecznie spędzonego czasu i dobrego wypoczynku. Na wakacjach nie zapominajmy o niedzielnej Mszy Świętej.
  2. Przeżywamy 15 niedzielę zwykłą w ciągu roku. Odpust w Korzennej.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Bonawentury bpa i dok. Kościoła.
  4. We wtorek Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
  5. W środę nowenna do Matki Bożej Bolesnej o godz. 17.30. Pół godziny wcześniej śpiewane są godzinki. Po Mszy Świętej spotkanie organizacyjne dla ministrantów, lektorów i ich rodziców wyjeżdzających na oazę wakacyjną.
  6. W czwartek św. Szymona z Lipnicy.
  7. W piątek wspomnienie św. Małgorzaty dziew. i męcz.
  8. Trwają zapisy na XXXVII Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę. Zapisy
    w kancelarii parafialnej do 29 lipca.
  9. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy jubileusze życzymy: zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i orędownictwa świętych patronów.
  10. Przez kolejne dni zapraszamy wszystkich, którzy dysponują wolnym czasem w celu porządkowania otoczenia kościoła. Zbiórka o godz. 8.00.
  11. Dziękuję za składane ofiary na sprzątanie naszego kościoła, za comiesięczne ofiary na remonty naszych kościołów i wszystkim, którzy w kancelarii parafialnej przekazali ofiary na remonty kościoła.
  12. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Gość Niedzielny, Miłujcie się, Misje dzisiaj.
  13. Burmistrz Bobowej informuje, że trwają zapisy do żłobka w Sędziszowie. Karty zgłoszenia dziecka do 3 lat należy składać do Ośrodka Pomocy Społecznej do 22 .07 br.
  14. Burmistrz Bobowej informuje, że park przyrodniczo – geologiczny w Bobowej jest czynny codziennie od 15 do 21. Prosimy o poszanowanie powstałej infrastruktury.

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]