2 Niedziela zwykła

19 stycznia 2020 r.

1. Przeżywamy 2 niedzielę zwykłą w ciągu roku. Dziś podczas Mszy Świętej o godz. 11.30 wystąpi gościnnie Regionalny Zespół Mystkowianie. Młodzież klas ósmych w raz z księdzem Damianem i animatorami przeżywają 3-dniowe rekolekcje przed przyjęciem sakramentu bierzmowania.
  2. We wtorek św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy – dzień babci. W tym dniu ks. Jarosław obchodzi swoje imieniny. Msza Święta w jego intencji będzie wieczorem o godz. 18.00.
  3. W środę zapraszamy na nowennę do MB Bolesnej na godz. 17.30, zaś pół godziny wcześniej na godzinki. W tym dniu przypada dzień dziadka.
  4. W piątek wspomnienie św. Franciszka Salezego. O godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy połączona z koronką do Bożego Miłosierdzia.
  5. W sobotę święto nawrócenia św. Pawła Apostoła. Wieczorna Msza Święta z niedzieli.
  6. Następna niedziela to niedziela synodalna. Na Mszy Świętej o 11.30 wystąpi chór ze szkoły muzycznej z Bobowej.
  7. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy jubileusze życzymy: zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i orędownictwa świętych patronów.
  8. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.
  9. Dziękuję za ofiary na remonty naszych kościołów, na sprzątanie, tym wszystkim którzy w kancelarii parafialnej przekazali ofiary na ten cel.