Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

15 lipca 2018 r.

 1. Przeżywamy piętnastą niedzielę zwykłą w ciągu roku. Odpust w dekanacie w Korzennej. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na WSD w Tarnowie.
 2. Witamy wszystkich, którzy postanowili spędzić wakacje w pięknych zakątkach Bobowej i okolic. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy bezpiecznie spędzonego czasu i dobrego wypoczynku. Na wakacjach nie zapominajmy o niedzielnej Mszy Świętej.
 3. W poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
 4. W zapraszamy na nowennę do MB Bolesnej na godz. 17.30, zaś pół godziny wcześniej na godzinki. W tym dniu wspomnienie św. Szymona z Lipnicy. Po Mszy Świętej spotkanie organizacyjne z rodzicami ministrantów i lektorów wyjeżdżających na oazę.
 5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy połączona z koronką do Bożego Miłosierdzia od godziny 17.00.
 6. Trwają zapisy na XXXVI Pieszą Pielgrzymkę Tarnowska, która rozpocznie się dnia 17 sierpnia Eucharystią o godz. 6.30 w tarnowskiej katedrze. Szczegóły i zapisy w kancelarii parafialnej. Zachęcamy do wzięcia udziału rekolekcjach w drodze na Jasną Górę.
 7. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy jubileusze życzymy: zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki
  i orędownictwa świętych patronów.
 8. Dziękuję za składane ofiary na sprzątanie naszego kościoła, za comiesięczne ofiary na remonty naszych kościołów i wszystkim, którzy w tym tygodniu w kancelarii parafialnej przekazali ofiary na remonty i dzwony do św. Zofii.
 9. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.
 10. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: Śp. Michalina Koźbiał, lat. 93 oraz śp. + Jerzy Goleniec, lat 76 (pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.00). Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu.