OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

17 marca 2019 r.

 1. Przeżywamy drugą niedzielę Wielkiego Postu. Jest to dzień modlitw, postu i solidarności z misjonarzami. Po Mszy Świętej do puszek można wesprzeć pracę misjonarzy. W imieniu misjonarzy składamy podziękowania za każdą ofiarę. Po południu o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia a po niej droga krzyżowa śpiewana. Gorzkie żale o godz. 16.00 i po zakończeniu Msza Święta o godz. 17.00.
 2. W poniedziałek na Mszy Świętej wieczornej kazanie dla mężczyzn na zakończenie Triduum przed Uroczystością św. Józefa.
 3. We wtorek Uroczystość św. Józefa. Zachęcamy do udziału we Mszy Świętej, bo po Maryi jest on najważniejszym Świętym kościoła katolickiego i wielkim orędownikiem u Boga.
 4. W środę zapraszamy na nowennę do MB Bolesnej na godz. 16.30, pół godziny wcześniej śpiewane są godzinki.
 5. W piątek o godz. 15.00 możliwość adoracji w ciszy, o godz. 16.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i po niej droga krzyżowa prowadzona przez grupy modlitewne z naszej parafii (w tym tygodniu) i o godz. 19.00 w intencji dzieci nienarodzonych.
 6. W sobotę droga krzyżowa dla dzieci o godz. 15.00. Msza Święta wieczorna z niedzieli o godz. 17.00.
 7. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy jubileusze życzymy: zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i orędownictwa świętych patronów.
 8. Dziękuję za składane ofiary na sprzątanie naszego kościoła, za comiesięczne ofiary na remonty naszych kościołów i wszystkim, którzy w tym tygodniu na konto lub w kancelarii parafialnej przekazali ofiary na remonty kościoła.
 9. Dziękuję za pomoc w pracach przy kościele.
 10. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.
 11. Zarząd OSP w Bobowej zaprasza druhów na zebranie sprawozdawcze, które odbędzie się w dniu 24 marca 2019 r. o godz. 14.00 w remizie OSP w Bobowej.
 12. Niepubliczne Przedszkole Integracyjne w Stróżach, informuje, że do dnia 30.04 prowadzone są zapisy dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego na nowy rok szkolny.