Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

23 wrzesień 2018 r.

  1. Przeżywamy dwudziestą piątą niedzielę zwykłą w ciągu roku.
  2. W poniedziałek wyjeżdża do seminariom na 5 rok studiów kleryk Jakub Zagórski. Zaś na pierwszy rok formacji został przyjęty do Redemptorystów kleryk Bartłomiej Laskowski.
  3. W środę zapraszamy na nowennę do MB Bolesnej na godz. 17.30, pół godziny wcześniej śpiewane są godzinki. W tym dniu na Mszy Świętej wieczornej będziemy się modlić w intencji ks. Damiana z okazji imienin. Zapraszamy na Mszę Świętą wieczorną rodziców uczniów klas siódmych z Bobowej i Brzanej na obowiązkowe spotkanie z racji przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  4. W czwartek wspomnienie św. Wincentego a Paulo. Jest to kolejna miesięcznica za ks. Jana Czubę. Mszy Świętej będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. Krzysztof Czermak wikariusz biskupi ds. misji.
  5. W piątek wspomnienie św. Wacława. O godz. 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z koronką do Bożego Miłosierdzia. Na Mszę Świętą wieczorną i spotkanie rodziców klas trzecich Gimnazjum i klas ósmych z Bobowej i Brzanej.
  6. W sobotę wspomnienie świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  7. W następną niedzielę przeżywać będziemy kolejną niedzielę synodalną.
  8. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy jubileusze życzymy: zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i orędownictwa świętych patronów.
  9. Dziękuję za składane ofiary na sprzątanie naszego kościoła, za comiesięczne ofiary na remonty naszych kościołów i wszystkim, którzy w tym tygodniu w kancelarii parafialnej przekazali ofiary na remonty i dzwony do św. Zofii. 
  1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.