Życzenia świąteczne

Kochani Parafianie,

Boże Narodzenie ma większą moc, niż wszelkie ograniczenia powstałe w wyniku pandemii. Ma w sobie miłość, która potrafi dotrzeć do każdego, kto ma w sobie chociaż trochę dobrej woli stawania się lepszym człowiekiem.

Chciałbym za pomocą tego kolędowego obrazka dotrzeć do każdego domu w naszej parafii, by powiedzieć: Pokój Wam, którzy z miłością i dobrocią adorujecie narodzonego Jezusa.

W sposób szczególny pozdrawiam każdą Rodzinę naszej parafii – niech stanie się domem Jezusa, gdzie wszyscy się kochają i potrafią sobie wybaczać wszelkie urazy.

Pozdrawiam Wasze dzieci i mówię do nich: kochajcie swoich rodziców, jak Jezus kochał Maryję i Józefa, bo są dla Was największym skarbem na ziemi. I proszę zwłaszcza Młodych z naszej parafii - trzymajcie się mocno Boga, a na pewno się w życiu nie zagubicie.

Pozdrawiam Babcie i Dziadków i dziękuję Wam, że dbacie o zachowanie wiary w waszych domach.

Pozdrawiam wszystkich Chorych i dziękuję, że w cierpieniu pamiętacie, żeby modlić się za naszą parafię.

Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych w życie naszej parafii i wszystkich niosących różnoraką pomoc. Cieszę się, że wspólnie tworzymy naszą parafię.

Pozdrawiam wszystkich troszczących się o parafię. Dziękuję za Waszą modlitwę, dobre słowo, uśmiech i wszelką pomoc. Dziękuję, że dbacie o materialną stronę naszej parafii.

Pozdrawiam również tych wszystkich, którzy z różnych powodów zagubili się w wierze i w życiu sakramentalnym. Będziemy zawsze modlić się za Was i czekać na Wasz powrót do naszej rodziny parafialnej.

Wszystkim naszym Drogim Parafianom w Nowym Roku 2022 przesyłamy życzenia: byśmy w naszej parafii starali się żyć jak prawdziwa chrześcijańska rodzina.

Podnieś rączkę Boże Dziecię i błogosław naszej parafii.

Ksiądz Proboszcz z księżmi Wikariuszami