Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym na temat: „Parafia w moich oczach”. Może podoba ci się któryś z naszych kościołów? A może jakiś szczegół: ołtarz, obraz, figura, krzyż… Może chcesz zaprezentować którąś z grup działających przy naszej Parafii, a może osoby z nią związane? Może jakieś szczególne wydarzenie utkwiło ci w pamięci i chcesz je pokazać? Śmiało! Uruchom swoją wyobraźnię i przelej ją na papier!

Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych:

I – dzieci przedszkolne i klasy 0 – III
II – młodzież z klas IV – VIII i starsza

Prace można wykonać techniką dowolną (rysunek, szkic, obraz, wyklejanka, wydzieranka, grafika komputerowa itp.) na kartce A4 z bloku technicznego. Można je składać do skrzynki obok szopki w kościele parafialnym do piątku, 28 stycznia. Prosimy, aby były one podpisane (imię, nazwisko, klasa, szkoła)

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w naszym kościele podczas Parafialnego Kolędowania w niedzielę, 30 stycznia, o godz. 16.00

Serdecznie zapraszamy!