Dekanalny Turniej Piłki Siatkowej

W sobotę 15 grudnia 2018 roku na hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. ks. Jana Reca w Siedliskach odbył się dekanalny turniej piłki siatkowej. W turnieju wzięło udział 10 drużyn, byli to reprezentanci z Bobowej, Siedlisk, Jankowej, Wilczysk, Stróżnej, Korzennej, Jasiennej, Lipnicy Wielkiej, Wojnarowej a także Rektorat św. Mikołaja w Siedliskach. Wszyscy uczestnicy turnieju zacięcie walczyli o wyjście ze swojej grupy, a później stoczyli zaciętą walkę o miejsca na podium. W przerwie między meczami zawodnicy mogli posilić się drożdżówkami.

Najlepsza okazała się drużyna z Lipnicy Wielkiej zajmując tym samym I miejsce w dekanalnym turnieju piłki siatkowej.

II miejsce zdobyli zawodnicy ze Stróżnej, natomiast III miejsce przypadło drużynie z Jankowej.

Wszystkie drużyny dostały gromkie brawa za udział w turnieju oraz świetną sportową zabawę. Nagrody w postaci pucharów, oraz pamiątkowe dyplomy wręczał Burmistrz Bobowej Pan Wacław Ligęza oraz ks. Damian Płaza wikariusz parafii w Bobowej. Pamiątkowy medal z rąk ks. Damiana otrzymał także Pan Burmistrz, za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu dekanalnego turnieju piłki siatkowej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych turniejach.

 

 

 

 

1Artykuł pochodzi ze strony: http://naszabobowa.pl/dekanalny-turniej-pilki-siatkowej/83093/