Związek małżeński zawarli

Rok 2010:
  1. 16 stycznia: BULANDA Piotr, Jarosław z Brzany i BARTOSZEK Alina, Agnieszka z Bobowej
  2. 5 kwietnia: SKOCZEŃ Grzegorz ze Staszkówki i KRUCZEK Mariola, Anna z Brzany
  3. 1 maja: KOWALCZYK Alojzy z Kępna i ZAGÓRSKA Małgorzata z Brzany
  4. 15 maja: RZĄCA Marcin, Łukasz z Łużnej i GRYZŁO Mariola, Anna z Nowego Sącza
  5. 15 maja: RYMEK Robert z Łużnej i ŚLĘCZKOWSKA Edyta, Katarzyna z Bobowej
  6. 22 maja: SZCZEPANEK Maciej, Wojciech z Bobowej i CHRONOWSKA Magdalena, Maria z Wilczysk
  7. 26 czerwca: SARKOWICZ Marcin, Michał z Brzany i GNUTEK Aneta, Anna z Brzany
  8. 17 lipca: KOPACZ Łukasz, Tadeusz z Siedlisk i SAGAN Agnieszka, Urszula z Bobowej
  9. 24 lipca: TARASEK Paweł, Damian z Bobowej i LIGĘZA Marzena z Bobowej
  10. 21 sierpnia: MIŁKOWSKI Mariusz, Józef z Ciężkowic i MUCHA Maria z Brzany
  11. 11 września: RABENDA Tomasz, Dominik z Brzany i WĘDRYCHOWICZ Małgorzata, Beata z Łużnej
  12. 11 września: KUBASIAK Marek z Rychwałdka i ŚLIPEK Gabriela z Bobowej
  13. 18 września: SROKA Mariusz, Andrzej z Biesnej i SZCZEPANEK Małgorzata, Renata z Wilczysk
  14. 18 września: POTOCZEK Jan, Adam z Chrzanowa i HOŁOTA Anna, Ewa z Katowic
  15. 25 września: MIKA Robert, Marek z Bruśnika i DROZD Justyna, Iwona z Bobowej
  16. 2 października: GOŁĄB Piotr, Michał z Jelnej i NOSAL Lidia, Monika z Bobowej
  17. 2 października: FORCZEK Marcin, Janusz z Brzany i MUCHA Elżbieta, Krystyna z Bobowej
  18. 9 października: LEŚNIAK Łukasz z Wielopola i LIGĘZA Urszula, Wioletta z Bobowej
  19. 26 grudnia: STRÓŻYŃSKI Krzysztof Marek z Piły i POTOCZEK Anna, Katarzyna z Bobowej
  20. 28 grudnia: HARTIG Georg z Braunschweig i TUREK Lucyna, Zofia z Bobowej

Rok 2011:
  1. 8 stycznia: GÓRA Tomasz Paweł z Łużnej i BARTOSZEK Beata z Bobowej 
  2. 15 stycznia: ŚWIĘS Paweł Piotr z Bobowej i LIGĘZA Iwona z Bobowej
  3. 29 stycznia: GŁĄB Paweł Sławomir z Lipnicy Wielkiej i OLBRYT Marcelina Patrycja z Bobowej 
  4. 3 maja: STEFAŃCZYK Piotr Maciej z Krakowa i SARKOWICZ Katarzyna z Brzany 
  5. 7 maja: WITEK Marcin Władysław z Wyskitnej i MUCHA Renata z Bobowej
  6. 14 maja: SEMLA Maciej Szymon z Korzennej i LIBRONT Anna Karolina z Bobowej 
  7. 28 maja: KIEŁBASA Tomasz Jakub z Bruśnika i BRONIEK Aleksandra Anna z Bobowej 
  8. 28 maja: NOWAKOWSKI Jakub Mateusz z Krakowa i TARASEK Anna Danuta z Bobowej 
  9. 11 czerwca: DZIÓBA Grzegorz z Trzciany i GAJCZEWSKA Agnieszka Wiesława z Brzany 
  10. 18 czerwca: KOSZYK Piotr Janusz z Brzany i OLSZOWSKA Karolina Elżbieta z Bobowej 
  11. 18 czerwca: SZATAN Adrian Jakub z Sosnowca i KOŹBIAŁ Gabriela z Bobowej 
  12. 2 lipca: KOWALSKI Łukasz Władysław z Bobowej i PACUŁA Magdalena z Bobowej 
  13. 2 lipca: MAGIERA Marek Jakub z Bobowej i GRYZŁO Jadwiga z Jankowej 
  14. 9 lipca: KOŁODZIEJ Tomasz Adam z Siedlec i LISZKA Wioletta Elżbieta z Brzany 
  15. 16 lipca: SOWA Krzysztof z Bobowej i LIGĘZA Anna Katarzyna z Bobowej 
  16. 23 lipca: WSZOŁEK Krzysztof ze Staszkówki i KRUCZEK Justyna Jadwiga z Brzany 
  17. 30 lipca: CIESIELSKI Sylwester Michał z Siedlisk i DURLAK Ewelina Zofia z Brzany 
  18. 6 sierpnia: URBANEK Marcin Jan z Jankowej i ŚLIWA Justyna Edyta z Brzany 
  19. 13 sierpnia: PRZYŁUDZKI Konrad Marian z Tarnowa i MARSZAŁ Natalia Iwona z Bobowej 
  20. 13 sierpnia: LACH Wojciech Piotr z Jankowej i CHRONOWSKA Monika Karolina z Bobowej 
  21. 14 sierpnia: NIEDŹWIEDZKI Piotr z Bielska Białej i FEĆ Agnieszka z Bielska Białej 
  22. 18 sierpnia: PILCH Artur Sylwester z Olkusza i MŁODAWSKA-WATERSON Iwona Katarzyna z Olkusza 
  23. 20 sierpnia: BOGUSZ Mariusz Andrzej z Bobowej i OPASIŃSKA Sylwia Teresa z Rybnika 
  24. 20 sierpnia: DESZCZ Maciej z Miławczyc i KOKOSZ Żaneta, Katarzyna z Bobowej 
  25. 27 sierpnia: SZCZERBA Piotr z Pławnej i SEMLA Sabina Maria z Brzany 
  26. 10 września: PIWOWAR Rafał Bogdan z Grudnej Kępska i MUCHA Renata Katarzyna ze Stróżnej 
  27. 10 września: ŻYŁKA Tomasz Grzegorz z Wygiełzowa i ZAGÓRSKA Lidia Maria z Brzany 
  28. 8 października: ZIĘBA Kazimierz Aleksander z Brzany i SARKOWICZ Elżbieta Czesława z Brzany 
Rok 2012:
  1. 26 maja:  BONDYRA Radosław z Ruszów-Kolonia i KUBICKA Mirosława Helena z Bobowej
  2. 02 czerwca:  URBAŚ Wojciech z Ostruszy i CHMURA Karolina Zofia z Bobowej
  3. 09 czerwca:  DĘBOSZ Przemysław Jan z Jankowej i MICHALIK Bożena z Bobowej
  4. 16 czerwca:  MAGIERA Wojciech z Bobowej i NIEPSUJ Magdalena Barbara z Bobowej
  5. 07 lipca:   CHOCHOŁOWICZ Marek Stanisław z Bobowej i KOŹBIAŁ Ewa Katarzyna z Bobowej
  6. 21 lipca:   DOMIN Damian Michał z Siedlisk i RÓŻAŃSKA Małgorzata Agnieszka z Brzany  
  7. 28 lipca:   MIKA Łukasz z Bruśnika  i  SOWA Anna z Bobowej
  8. 25 sierpnia:   BARTUŚ Krzysztof Bernard z Bobowej  i  CEBULA Anna Maria z Krakowa
  9. 01 września:   REDDING Ian Richard z W. Brytanii  i  GAZDA Beata Katarzyna z Bobowej
  10. 15 września:   TABIŚ Krzysztof Adam z Sędziszowej  i  CHRONOWSKA Andżelika z Jankowej 
  11. 29 września:   MUCHA Stanisław z Brzany i  RÓŻYCKA Agata z Falkowej
  12. 20 października:  BUZOWSKI Mirosław Marcin z Jodłówki Tuchowskiej i WOJTAS Małgorzata Barbara z Brzany
  13. 20 października:  GUT Rafał Jan z Jankowej i MAGIERA Iwona Justyna z Bobowej
  14. 27 października: GÓRSKI Stanisław Jan z Krynicy-Zdrój i SZWARGA Justyna Agata z Brzany 
  15. 29 grudnia:  KWARCIŃSKI Kazimierz Rafał Jankowej i SZWARGA-OJCZYK Agnieszka Maria z Brzany
Rok 2013:
  1. 26 stycznia: SKRZYPEK Tomasz Szczepan z Jankowej i STĘPIEŃ Agata Katarzyna z  Bobowej
  2. 13 kwietnia: KAZANA Andrzej Brzany i KRÓL Irena z Brzany
  3. 20 kwietnia: ŻABA Artur z Brzany i KLOC Angelika Krystyna z Brzany
  4. 20 kwietnia: ŻARNOWSKI Józef z Łużnej i KRÓL Anna Teresa z Bobowej
  5. 1 maja: MIREK Dariusz Roman z Nawojowej i MYŚLIWIEC Dominika Elżbieta z Bobowej
  6. 11 maja: RAFA Michał z Siedlisk i KOŹBIAŁ Mariola z Bobowej
  7. 13 lipca: SAMBORSKI Krzysztof Stanisław z Radyma i OJCZYK Katarzyna Jadwiga z Brzany
  8. 13 lipca: KUDŁATY Sebastian Andrzej z Kobylanki i SARKOWICZ Katarzyna Magdalena z Bobowej
  9. 10 sierpnia: TURSKI Janusz Stefan ze Stróż i ZIOMEK Patrycja Dominika z Bobowej
  10. 24 sierpnia: MÓL Arkadiusz Edward z Gorlic i SZCZEPANEK Sylwia Aneta z Bobowej
  11. 31 sierpnia: ROJEK Rafał Andrzej z Wiednia i IRLIK Ewa Zofia z Bobowej
  12. 14 września: WĄSACZ Maciej Mateusz z Sosnowca i WOJNA Małgorzata Maria z Bobowej
  13. 28 września: JUREK Mateusz Krystian z Falkowej  i BORKOWSKA Katarzyna z Bobowej
  14. 12 października: PADOŁ Józef Benedykt z Brzany KROK Bronisława Aleksandra z Brzany

Rok 2014:
  1. 1 maja: MARIUSZ ZDZISŁAW BAJOR z Myślenic i MARLENA EDYTA PODGÓRSKA z Tomaszowa Lubelskiego
  2. 3 maja: TOMASZ SOWA z Kąśnej Dolnej i NATALIA ANITA GUCWA ze Stróżnej
  3. 3 czerwca: WIESŁAW MAJCHER z Brzany i DOROTA MARIA URBANIK z Bobowej
  4. 14 czerwca: ŁUKASZ GRZEGORZ ZIĘBA z Bobowej MAGDALENA HADRYCH z Wrocławia
  5. 14 czerwca: MIROSŁAW BRACH z Siedlisk WIOLETTA WŁOSZCZYŃSKA z Bobowej
  6. 21 czerwca: BARTŁOMIEJ STELMACH z Tarnowca i SYLWIA STACHURA z Brzany
  7. 28 czerwca: PAWEŁ SZYMON ZYCH ze Stróżnej PAULINA KRUCZEK z Bobowej
  8. 5 lipca: MICHAŁ KRZYSZTOF BOGUSZ z Jankowej i MAGDALENA MARIA KRÓL z Brzany 
  9. 12 lipca: ŁUKASZ MAREK GÓRSKI z Bystrej i ANNA EWA ABRAM z Bobowej
  10. 12 lipca: LUCJAN FILIP LIPA z Korzeniowa i ANNA KAROLINA CHOCHOŁOWICZ z Bobowej
  11. 19 lipca: MARIUSZ SZPERA z Bruśnika i ANGELIKA NATALIA JOB z Bobowej
  12. 2 sierpnia: SŁAWOMIR MARCIN SZCZEPANEK z Jankowej i EWELINA KAROLINA PODOBIŃSKA z Bobowej
  13. 2 sierpnia: KRYSTIAN TADEUSZ RAFA z Mszanki i JOANNA KIPIEL z Brzany
  14. 2 sierpnia: OLAF GRAJCAR z Jankowej i ALEKSANDRA JANINA KROK z Bobowej
  15. 9 sierpnia: FRANCISZEK AMBROŻY ZYCH z USA i ANNA SOKALSKA z USA
  16. 23 sierpnia: TOMASZ GRACJAN ZWOLENIK z Krużlowej Wyżnej i MAGDALENA EWA WOJTAS z Bobowej
  17. 6 września: WOJCIECH ADAM GAWLIK z Szalowej i KATARZYNA KRUCZEK z Bobowej
  18. 13 września: MATEUSZ GRZEGORZ LIGĘZA z Bobowej i SABINA JUSTYNA JASZCZUR z Bobowej
  19. 20 września: DAWID PAWEŁ WESOŁOWICZ ze Stróżnej i JUSTYNA ZOFIA KOSZYK z Brzany
  20. 20 września: MATEUSZ ANDRZEJ GRUSZKA z Wilczysk i JUSTYNA MAGIERA z Bobowej
  21. 27 września:  ARKADIUSZ PAWEŁ WRONA z Lipnicy Wielkiej i JUSTYNA WIESŁAWA LIGĘZA z Brzany
  22. 18 października: WOJCIECH MAREK PRZYWARA z Bobowej i KINGA WANDA CHRONOWSKA z Jankowej
  23. 15 listopada: JAN STANISŁAW KOTOWICZ z Siedlisk i JOLANTA CHRONOWSKA z Wilczysk
Rok 2015:
  1. 14 lutego: DĄBROWSKI Michał, Maksymilian z Krasne Potockie ŚLIPEK Kinga Maria z Bobowej
  2. 11 kwietnia CIEŚLA Michał z Bobowej SZPILA Liliana Anna z Brzany
  3. 25 kwietnia STEC Sylwester, Stanisław z Ciężkowic i BRONIEK Dorota, Maria z Bobowej
  4. 16 maja MARMOLA Maciej, Mateusz z Bytomia i OLSZANECKA Agata, Agnieszka z Bobowej
  5. 30 maja MIKA Marcin z Bruśnika i ZELEK Sylwia, Karolina z Bobowej
  6. 30 maja ABRAM Robert, Marek z Bobowej i MACIEJOWSKA Karolina, Barbara z Nowej Góry
  7. 13 czerwca GAZDA Piotr Paweł z Bobowej i KROK Alina z Bobowej
  8. 20 czerwca JUREK Maksymilian Stanisław z Wilczysk i GAWLIK Patrycja Aneta z Brzany
  9. 18 lipca SETLAK Marcin Dariusz z Cieklina i MUCHA Małgorzata Jolanta z Bobowej
  10. 25 lipca PAWLIK Piotr Paweł z Woli Łużańskiej i WSZOŁEK Klaudia Beata z Brzany
  11. 1 sierpnia JOB Andrzej z Zakopanego i OBRZUT Urszula Wiktoria z Brzany
  12. 8 sierpnia NAJBAR Arkadiusz Tomasz z Nysy i LACH Katarzyna z Bobowej
  13. 8 sierpnia DULĘBA Rafał Tomasz z Bobowej i JOB Natalia Katarzyna z Bobowej
  14. 22 sierpnia WÓJCIK Mateusz Jan z Tuchowa i WALICKA Zuzanna Weronika z Bobowej
  15. 22 sierpnia PACZUŁA Tomasz z Brzany i SZCZEPANEK Klaudia Karolina z Brzany
  16. 5 września KUCHARZYK Wiesław Krzysztof z Rzepiennika Strzyżewskiego i ZIELIŃSKA Dagmara Paulina z Bobowej
  17. 12 września NOWAK Wojciech Józef z Niecwi i WARZECHA Justyna Karolina z Brzany
  18. 19 września BROŃCZYK Wojciech Stanisław z Bobowej i NOWAK Patrycja Kinga z Wilczysk
  19. 17 października BOGUSZ Mateusz Łukasz z Biesnej i WALICKA Paulina Anna z Bobowej
  20. 24 października OBRZUT Marek Jerzy z Grybowa i BOGUSZ Renata Maria z Bobowej
  21. 14 listopada ŻABA Jacek z Bruśnika i POŁEĆ Justyna Urszula z Bobowej
  22. 31 grudnia JASZCZUR Marcin z Bobowej i LIGĘZA Agata Maria z Bobowej
Rok 2016:
  1. 2 kwietnia: PŁAZIŃSKI Krzysztof z Bobowej i DYNAROWICZ Alicja z Bobowej
  2. 16 kwietnia: LIGĘZA Dawid ze Stróżnej i SOWA Małgorzata z Bobowej
  3. 23 kwietnia: KWAŚNY Rafał ze Zborowic i BARTOSZEK Magdalena z Bobowej
  4. 28 maja: ZĄBER Andrzej z Mogilna i STĘPIEŃ Justyna z Bobowej
  5. 4 czerwca: KUKUŁA Kamil z Korzeniowa i BULANDA Ewelina z Bobowej
  6. 11 czerwca: POPIELA Rafał z Trzetrzewiny i SEMLA Mariola z Brzany
  7. 23 lipca: MARKOWSKI Dariusz z Przeworska i RAK Mariola z Bobowej
  8. 30 lipca: KRÓL Witold ze Stróż i SZPILA Sylwia z Brzany
  9. 20 sierpnia: BOCHENEK Przemysław z Gorlic i MAGIERA Joanna z Bobowej
  10. 27 sierpnia: SOWA Adam z Siedlisk i LANGER Katarzyna z Bobowej
  11. 27 sierpnia: PYREK Paweł z Falkowej i HOŁDA Wieoletta z Bobowej
  12. 24 września: WSZOŁEK Mateusz z Brzany i MIKA Karolina z Gorlic
  13. 22 października: DUSZA Tomasz ze Zborowic i ABRAM Iwona z Bobowej