2011.08.17-25 – XXIX Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę

W dniach 17-25 sierpnia 2011 r. trwała Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę.

Z naszej parafii pielgrzymowało 19 osób; w grupie nr 26 św. Katarzyny: Magdalena Wojtas, Arkadiusz Wojtas, Anna Szczepanek, Aleksandra Cieśla, Agnieszka Gryzło, Justyna Śliwa, Magdalena Magiera, Kinga Magiera, Stanisława Ziomek, Irena Stukus, Barbara Stukus, Katarzyna Stukus, Barbara Krok, Tomasz Krok, Rafał Krok, Dorota Krok, Bernadeta Zięba oraz w grupie nr 14 św. Świerada: Lidia Mucha i Anna Mucha. Wszyscy dotarli szczęśliwie do Tronu Pani Jasnogórskiej.
My zaś jako wspólnota parafialna wybraliśmy się autobusem na powitanie pieszych pielgrzymów, tradycyjnie wstępując w godzinach porannych do sanktuarium w Łagiewnikach. Wszyscy wróciliśmy do domów o północy.