Wieczór Piosenki Pielgrzymkowej

Pierwszy Wieczór Piosenki Pielgrzymkowej już za nami. W ostatni niedzielny wieczór sierpnia do naszego kościoła parafialnego zawitała grupa pielgrzymów pod przewodnictwem księdza Jarosława. Pielgrzymami okazała się Schola świętego Józefa, która animowała śpiew piosenek pielgrzymkowych. Cieszymy się, że na zaproszenie odpowiedziała naprawdę spora grupa Parafian. Wszyscy razem mogliśmy wielbić Boga śpiewem i tańcem. Najpierw śpiewaliśmy piosenki w kościele, a potem wyszliśmy na zewnątrz, aby zatańczyć "belgijkę" i odśpiewać Apel Jasnogórski. Lekko padający deszcz nam nie przeszkadzał. Na szczęście wszyscy pielgrzymi znaleźli kwatery na noc. :) To był piękny, pełen radości wieczór. Mamy nadzieję na powtórkę za rok.