Róże Różańcowe w parafii 

W parafii istnieje 20 Róż Różańcowych, 15 niewiast, 2 mężczyzn, 3 mieszane. Wszyscy dorośli członkowie Róż spotykają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 7.00 na Mszy Świętej i zmianie tajemnic. Są również zapraszani w sposób szczególny w I środę miesiąca na Nowennę do Matki Bożej Bolesnej. Prezesem zelatorów wszystkich Róż Różańcowych jest pani Maria Tajak. W 2016 r. wszystkie Róże obrały sobie świętych patronów.

  1. Św. Anny – zelator Marta Sagan
  2. Św. Barbary – zelator Bogusława Brońska
  3. Św. Bernadety – zelator Danuta Chmura
  4. Św. Elżbiety – zelator Urszula Job
  5. Św. Faustyny – zelator Maria Cieśla
  6. Św. Jadwigi – zelator Maria Tajak
  7. Św. Katarzyny – zelator Ewa Amrożkiewicz
  8. Św. Kingi – zelator Maria Gucwa
  9. Św. Małgorzaty – zelator Wojtas Krystyna
  10. Św. Matki Teresy z Kalkuty – zelator Małgorzata Abram
  11. Św. Moniki – zelator Maria Turek
  12. Św. Rity – zelator Anna Turek
  13. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus – zelator Olga Kuk
  14. Św. Teresy z Avilla – zelator Zofia Pater
  15. Św. Zofii – zelator Joanna Dziuban
  16. Św. Jana Pawła II – zelator Stanisław Lubas
  17. Św. Józefa – zelator Stanisław Wojtarowicz
  18. Św. Rodziny – zelator Antoni Andrzej Zagórski
  19. Św. Maksymiliana – zelator Maria Dyga
  20. Im. ks. Jana Czuby – zelator Małgorzata Molendowicz

Terminy odmawiania różańca przez poszczególne Róże:

I poniedziałek m-ca – Róża św. Anny

I wtorek m-ca – Róża św. Barbary

I czwartek m-ca – Róża św. Katarzyny

I sobota m-ca – Róża św. Matki Teresy

II poniedziałek m-ca – Róża św. Faustyny

II wtorek m-ca – Róża św. Rity

II czwartek m-ca – Róża św. Jadwigi

II sobota m-ca – Róża św. Jana Pawła II

III poniedziałek m-ca – Róża św. Zofii

III wtorek m-ca – Róża św. Kingi

III czwartek m-ca – Róża św. Józefa

III sobota m-ca – Róża św. Bernadety

IV poniedziałek m-ca – Róża św. Małgorzaty

IV wtorek m-ca – Róża św. Teresy z Avila

IV czwartek m-ca – Róża św. Elżbiety

IV sobota m-ca – Róża św. Teresy od Dzieciątka

Róża św. Anny

  1. Dulęba Stanisława
  2. Durlak Barbara
  3. Gajczewska Genowefa
  4. Kowalska Małgorzata
  5. Król Małgorzata
  6. Kruczek Ewa
  7. Ligęza Zofia
  8. Magiera Anna
  9. Matusik Maria
  10. Michalik Mart
  11. Myśliwiec Beata
  12. Nalepka Barbara
  13. Nalepka Joanna
  14. Połeć Jolanta
  15. Potoczek Olga
  16. Przybyło Helena
  17. Sagan Marta
  18. Szczepanek Władysława
  19. Tubek Zofia
  20. Wojtarowicz Ewa

Róża św. Elżbiety

  1. Chochołowicz Zofia
  2. Cieluch Maria
  3. Cyprowska Maria
  4. Dynarowicz Anna
  5. Gryzło Czesława
  6. Gryzło Stanisława
  7. Job Urszula
  8. Kipiel Janina
  9. Kopka Helena
  10. Libront Aleksandra
  11. Ligęza Małgorzata
  12. Ligęza Renata
  13. Ligęza Zenia
  14. Ligęza Zofia
  15. Ligęza Zofia 2
  16. Matusik Helena
  17. Mucha Maria
  18. Olszewska Anna
  19. Tubek Krystyna
  20. Waz Krystyna

Róża św. Katarzyny

  1. Amrożkiewicz Ewa
  2. Bartoszek Zuzanna
  3. Bielewicz Anna
  4. Gryzło Dominika
  5. Gryzło Edyta
  6. Kipiel Agnieszka
  7. Kipiel Zuzanna
  8. Kloc Danuta
  9. Ligęza Beata
  10. Luksa Krystyna
  11. Mierzwa Anna
  12. Pacuła Marta
  13. Szostek Kazimiera
  14. Śliwa Beata
  15. Śliwa Danuta
  16. Śliwa Eleonora
  17. Śliwa Janina
  18. Śliwa Jolanta
  19. Urbaś Teresa
  20. Zieleń Stanisława

Róża św. Matki Teresy z Kalkuty

  1. Abram Małgorzata
  2. Dulęba Halina
  3. Janota Zofia
  4. Jurek Barbara
  5. Juruś Stanisława
  6. Kołacz Aniela
  7. Król Barbara
  8. Pacuła Barbara
  9. Podobińska Krystyna
  10. Połeć Jolanta
  11. Połeć Maria
  12. Stukus Irena
  13. Szczepanek Bogumiła
  14. Tarasek Danuta
  15. Tarasek Janina
  16. Wilk Zuzanna
  17. Wojna Zofia
  18. Zięba Bernadeta
  19. Zięba Helena
  20. Ziomek Katarzyna

Róża św. Teresy od Dzieciątka Jezus

  1. Gajczewska Jolanta
  2. Górska Genowefa
  3. Gucwa Bernadeta
  4. Janik Julia
  5. Jaworecka Leokadia
  6. Kuk Olga
  7. Lach Małgorzata
  8. Oratowska Anna
  9. Pater Barbara
  10. Podobińska Urszula
  11. Pres Teresa
  12. Semla Krystyna
  13. Szczepanek Małgorzata
  14. Szpila Teresa
  15. Ślipek Maria
  16. Tarasek Danuta
  17. Wojtaczka Krystyna
  18. Wojtas Maria
  19. Ziobrowska Krystyna
  20. Ziomek Maria

Róża św. Jana Pawła II

  1. Dąbek Zbigniew
  2. Durlak Antoni
  3. Durlak Zenon
  4. Gucwa Eugeniusz
  5. Gucwa Michał
  6. Jabłoński Tomasz
  7. Kopka Franciszek
  8. Lubas Stanisław
  9. Magiera Stanisław
  10. Matusik Tadeusz
  11. Mucha Stanisław
  12. Połeć Stanisław
  13. Radzik Marian
  14. Ryzner Franciszek
  15. Sowa Stanisław
  16. Szczepanek Kazimierz
  17. Szura Józef
  18. Święs Stanisław
  19. Turek Józef
  20. Warzecha Jan

Róża św. Maksymiliana

  1. Amrożkiewicz Ewa
  2. Bartoszek Stanisława
  3. Dyga Maria
  4. Gąsior Halina
  5. Górska Genowefa
  6. Gucwa Józef
  7. Gucwa Maria
  8. Gucwa Rozalia
  9. Jazowy Józefa
  10. Job Helena
  11. Kobaka Stanisława
  12. Koźbiał Michalina
  13. Kuk Olga
  14. Ligęza Jan
  15. Nowak Janina
  16. Strojna Jadwiga
  17. Śliwa Urszula
  18. Turek Anna
  19. Warzecha Jan
  20. Warzecha Zofia

Róża św. Barbary

  1. Brońska Bogusława
  2. Bulanda Bogumiła
  3. Cieluch Beata
  4. Januś Danuta
  5. Klimek Małgorzata
  6. Krok Dorota
  7. Król Krystyna
  8. Król Zofia
  9. Lachowicz Krystyna
  10. Oślizło Zofia
  11. Paczuła Agata
  12. Paczuła Klaudia
  13. Rojek Małgorzata
  14. Różańska Danuta
  15. Szczepanek Ewa
  16. Szczepanek Teresa
  17. Witkowska Danuta
  18. Wróbel Zofia
  19. Ziomek Stanisława
  20. Zych Agnieszka

Róża św. Faustyny

  1. Babicz Jolanta
  2. Bartoszek Elżbieta
  3. Bielewicz Renata
  4. Cieśla Maria
  5. Dyl Zofia
  6. Ferenc Józefa
  7. Fyda Anna
  8. Gryzło Zofia
  9. Gut Maria
  10. Jaworecka Halina
  11. Klimek Krystyna
  12. Kopka Anna
  13. Kopka Ewa
  14. Kwarcińska Anna
  15. Matusik Dorota
  16. Połeć Maria
  17. Róż Zofia
  18. Smoszna Maria
  19. Szczerba Barbara
  20. Tarasek Halina

Róża św. Kingi

  1. Bogusz Krystyna
  2. Brończyk Helena
  3. Chramęga Halina
  4. Gucwa Maria
  5. Kazana Michalina
  6. Kosiek Zofia
  7. Kruczek Patrycja
  8. Kubicka Maria
  9. Ligęza Helena
  10. Mól Małgorzata
  11. Mucha Teresa
  12. Muszyńska Maria
  13. Rak Jadwiga
  14. Sowa Wiesława
  15. Stachura Lucyna
  16. Święs Jadwiga
  17. Walicka Janina
  18. Warzecha Kamila
  19. Warzecha Zofia
  20. Wszołek Józefa

Róża św. Moniki

  1. Durlak Barbara
  2. Dyga Maria
  3. Głowacz Zofia
  4. Gniadek Krystyna
  5. Gucwa Filomena
  6. Gucwa Rozalia
  7. Kociołek Lidia
  8. Kokosz Helena
  9. Lichoń Krystyna
  10. Ligęza Genowefa
  11. Martuś Alfreda
  12. Mucha Maria
  13. Nowak Barbara
  14. Olszanecka Irena
  15. Ryzner Zofia
  16. Sarkowicz Teresa
  17. Stachura Helena
  18. Świątańska Iwona
  19. Świątańska Władysława
  20. Turek Maria

Róża św. Teresy z Avilla

  1. Ćwiklik Małgorzata
  2. Juruś Maria
  3. Kasperczyk Magda
  4. Kipiel Danuta
  5. Kipiel Janina
  6. Kuczaj Edyta
  7. Ligęza Helena
  8. Mucha Agata
  9. Mucha Małgorzata
  10. Mucha Olga
  11. Nosal Maria
  12. Ojczyk Beata
  13. Ojczyk Irena
  14. Pater Zofia
  15. Radzik Lucyna
  16. Szczepanek Urszula
  17. Szpila Renata
  18. Śliwa Jadwiga
  19. Tubek Filomena
  20. Żaba Bożena

Róża św. Józefa

  1. Gargula Ludwik
  2. Gryzło Dariusz
  3. Kieblesz Janusz
  4. Kowalski Jacek
  5. Lach Ryszard
  6. Ligęza Eugeniusz
  7. Ligęza Marian
  8. Ligęza Tadeusz
  9. Magiera Stefan
  10. Myśliwiec Józef
  11. Ormiański Wiesław
  12. Petryla Józef
  13. Ryzner Stanisław
  14. Sarkowicz Jan
  15. Tajak Henryk
  16. Wilga Jerzy
  17. Wojtarowicz Jerzy
  18. Wojtarowicz Stanisław
  19. Wszołek Bronisław
  20. Zięba Marian

Róża im.Ks. Jana Czuby

  1. Babicz Teresa
  2. Durlak Elżbieta
  3. Fyda Elżbieta
  4. Fyda Halina
  5. Gąsior Anna
  6. Gneza Dorota
  7. Gorgosz Dorota
  8. Gryzło Aleksandra
  9. Hartig Lucyna
  10. Kowalska Barbara
  11. Król Beata
  12. Libront Anna
  13. Molendowicz Małgorzata
  14. Popardowska Anna
  15. Rodzoń-Wszołek Elżbieta
  16. Smoszna Dorota
  17. Świątańska Barbara
  18. Tarasek Wiesława
  19. Wiejaczka Jadwiga
  20. Zarzecka Urszula

Róża św. Bernadety

  1. Chmura Agata
  2. Chmura Danuta
  3. Gniadek Danuta
  4. Gnutek Stanisława
  5. Janus Beata
  6. Marszał Dorota
  7. Mroczek Zofia
  8. Mucha Barbara
  9. Mucha Bernadeta
  10. Olszowska Janina
  11. Rogala Anna
  12. Sarkowicz Lucyna
  13. Skrobot Maria
  14. Szura Paulina
  15. Tarasek Danuta
  16. Walicka Edyta
  17. Wiejaczka Wincentyna
  18. Wojtanek Stanisława
  19. Woźniak Genowefa
  20. Wójtowicz Lucyna

Róża św. Jadwigi

  1. Bogusz Danuta
  2. Bogusz Olga
  3. Bogusz Stefania
  4. Chmura Anna
  5. Chmura Maria
  6. Flądro Stanisława
  7. Gruca Maria
  8. Magiera Elżbieta
  9. Magiera Teresa
  10. Ojczyk Czesława
  11. Ojczyk Zofia
  12. Radzik Ewa
  13. Smoszna Maria
  14. Sowa Grażyna
  15. Sowa Rozalia
  16. Szczepanek Ewa
  17. Tajak Maria
  18. Warzecha Genowefa
  19. Wojtas Danuta
  20. Zagórska Lucyna

Róża św. Małgorzaty

  1. Bartoszek Stanisława
  2. Jędrzejewska Helena
  3. Lach Zofia
  4. Langer Zofia
  5. Mucha Elżbieta
  6. Mucha Maria
  7. Olbryt Lucyna
  8. Olszowska Irena
  9. Owczarczyk Jadwiga
  10. Ryzner Helena
  11. Sarkowicz Izabela
  12. Symula Jolanta
  13. Świniarska Małgorzata
  14. Świniarska Teresa
  15. Turek Teresa
  16. Turska Barbara
  17. Wantuch Barbara
  18. Wilga Krystyna
  19. Wojtas Krystyna
  20. Zięba Małgorzata

Róża św. Rity

  1. Domin Łucja
  2. Gryzło Maria
  3. Jurek Dorota
  4. Kamień Anna
  5. Kobaka Stanisława
  6. Kochmańska Ludmiła
  7. Koźbiał Marta
  8. Koźbiał Michalina
  9. Król Ewa
  10. Motyka Elżbieta
  11. Mucha Maria
  12. Myśliwiec Anna
  13. Radzik Maria
  14. Sowa Katarzyna
  15. Sowa Marta
  16. Szwarga Helena
  17. Śmiertka Józefa
  18. Turek Anna
  19. Wojtarwicz Aniela
  20. Wszołek Maria

Róża św. Zofii

  1. Dziuban Joanna
  2. Gargula Maria
  3. Górowska Lucyna
  4. Hebda Elżbieta
  5. Kowalska Stanislawa
  6. Koźbiał Krystyna
  7. Koźbiał Krystyna 2
  8. Król Dorota
  9. Kuk Julia
  10. Ligęza Danuta
  11. Ligęza Ewa
  12. Martuszewska Agata
  13. Myśliwiec Danuta
  14. Nosal Teresa
  15. Nowak Bogumiła
  16. Szpila Julia
  17. Szpila Maria
  18. Szymczyk Maria
  19. Wojtaszek Zofia
  20. Wszołek Zofia

Róża św. Rodziny

  1. Kipiel Filip
  2. Kipiel Magdalena
  3. Kipiel Stanisław
  4. Majer Tomasz
  5. Walicki Tomasz
  6. Wolak Kazimierz
  7. Wolak Marta
  8. Zagórska-Majer Weronika
  9. Zagórska-Walicka Agnieszka
  10. Zagórska Anna
  11. Zagórska Bożena
  12. Zagórska Łucja
  13. Zagórska Patrycja
  14. Zagórska Wiktoria
  15. Zagórski Antoni Andrzej
  16. Zagórski Dawid
  17. Zagórski Jakub
  18. Zagórski Paweł CSMA
  19. Zagórski Robert
  20. Zagórski Wojciech
Fotorelacja z działalności Róż Rożańcowych:
Październik 28, 2018

Diecezjalny zjazd Róż Różańcowych

Ponad 1200 osób z całej diecezji wzięło udział w XVIII Misyjnym Spotkaniu Róż Różańcowych, które 27 października odbyło się w Bobowej. Uczestnicy spotkania […]
Czerwiec 6, 2018

Pielgrzymka Róż Żywego Różańca

W dniu  01.06.2018 r. 27 osób, członków Róż Żywego Różańca w naszej parafii udało się do  Częstochowej na VI Ogólnopolską Pielgrzymkę Żywego Różańca na Jasną Górę. […]
Marzec 8, 2017

Róża im. ks. Jana Czuby

W Bobowej pamięć o dawnym wikariuszu, misjonarzu zamordowanym 19 lat temu w Kongo jest bardzo żywa. W bobowskiej parafii zawiązała się Róża Żywego Różańca […]