DZIEWIĘTNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

13 sierpnia 2017 r.

1.   Przeżywamy dziś dziewiętnastą niedzielę zwykłą. Witamy wszystkich, którzy spędzają wakacje w Bobowej. Również wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy bezpiecznie spędzonego czasu i dobrego wypoczynku.

2.        Dziś o godz. 11.00 Suma Odpustowa w Stróżnej.

3.        W poniedziałek wspominamy św. Maksymiliana Marii Kolbego.

4.      We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszym kościele wg wakacyjnego porządku niedzielnego. Na Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie ziół i kwiatów. W tym dniu o godz. 8.30 wyruszy piesza pielgrzymka do Bruśnika. Dokładny program wszystkich uroczystości odpustowych w Bruśniku jest na plakacie w gablocie.

5.      W środę o godz. 17.30 nowenna do MB Bolesnej, pół godziny wcześniej śpiewane są godzinki. Zapraszamy szczególnie wszystkie rodziny, których bliscy pracują z dala od domu i wszystkich poszukujących pracy.

6.      W czwartek wspomnienie św. Jacka. W tym dniu w Tarnowie o godz. 6.30 Msza św. rozpoczynająca Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.

7.      Zapisy na wyjazd autokarowy do Częstochowy na wejście Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej bezpośrednio u ks. Tomasza.

8.      Wszystkim, którzy przeżywają w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy jubileusze życzymy: zdrowia, błogosławieństwa Bożego. Zapewniamy ich o modlitwie w czasie środowej nowenny.

9.      Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.

10. Dyrektor ZSZ w Bobowej ogłasza nabór do 2-letniej bezpłatnej Szkoły Policealnej w kierunkach: Technik bezpieczeństwa i higieny pracy oraz Technik administracji. Nie jest wymagana matura. Więcej informacji na stronie internetowej szkoły.

11. Dziś w południe nasz rodak - brat Arkadiusz Wojtas - dominikanin, składa swoje pierwsze śluby zakonne. Otoczmy Go naszą modlitwą. Pod Twoją obronę…