2010.10.31 – Odpust ku czci Wszystkich Świętych

W dniu 31 października 2010 r. parafia Bobowa przeżywała dzień odpustu parafialnego, ku czci Wszystkich Świętych. Uroczystą sumę celebrował ks. kanonik Stanisław Saletnik, który równocześnie wygłosił okolicznościowe kazanie w którym mówił o świętości życia, podając wiele przykładów z życia świętych, którzy na różnych drogach odnajdywali Boga i doszli do świętości; ukazał też sakrament pokuty i Eucharystię jako konkretną pomoc w dążeniu do osiągnięcia świętości życia. Zachęcał do modlitwy, bo ona jest fundamentem przyjaźni z Bogiem i uświęcenia. Bogu zależy na naszej świętości; i tylko od nas zależy, czy świętość będzie naszym udziałem. W koncelebrze wzięli udział: ks kanonik Stefan Kulig z Tarnowa i ks.mgr Bogdan Florek, wikariusz bobowski.  Przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odśpiewano "Te Deum",  dziękując Bogu przez pośrednictwo Wszystkich Świętych za opiekę nad naszymi rodzinami i naszą parafią.