2011.01.30 – Chór i orkiestra ze Szczucina

W niedzielę 30 stycznia 2011 roku o godz. 15.00, w kosciele parafialnym w Bobowej wystąpił chór i orkiestra z parafii SZCZUCIN. Treścią tego muzycznego spotkania były kolędy i pastorałki, a także utwory muzyki klasycznej oraz marsze w wykonaniu orkiestry strażackiej. Całością tego występu kierował tamtejszy proboszcz ks. prałat Zygmunt Warzecha. Chórem dyrygował tamtejszy wikariusz ks. Mariusz Mucha (rodak bobowski). Były też występy solistów. Program trwał blisko półtorej godziny. Został przyjęty przez słuchaczy owacyjnie. Dodać należy, że ksiądz Mariusz nie tylko dyrygował, ale też wystąpił jako solista. Ponadto grał na gitarze i puzonie. Widać u niego ogromny muzyczny talent i zafascynowanie muzyką. To on napisał muzykę do naszych pieśni o św. Zofii, oraz do Matki Bożej Bolesnej.

Film z YouTube