INFORMACJE PROBOSZCZA PARAFII WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH W BOBOWEJ KS. MARIANA CHEŁMECKIEGO W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM EPIDEMICZNYM –
25 MARCA 2020 R.

/opracowane na podstawie zarządzeń państwowych i Dekretu Biskupa Diecezjalnego/

1. W każdej Mszy Świętej, aż do odwołania, może uczestniczyć maksymalnie do 5 osób, nie licząc sprawujących posługę (Zakrystianka, Organistka, Kleryk), dlatego osoby zamawiające intencję mszalną, które chciałyby brać udział w liturgii, powinny wcześniej zgłosić ten fakt księdzu Proboszczowi. Zamówione intencje mszalne będą odprawione zgodnie z ogłoszeniami (intencje będą zamieszczane na stronie internetowej naszej parafii i w gablocie przed wejściem do kościoła).
  2. Kościół Parafialny pozostanie otwarty w ciągu dnia, z zachowaniem wymogu, by nigdy nie przebywało w nich więcej niż 5 osób równocześnie.
  3. Zachęcamy wszystkich Parafian do korzystania z radiowych, telewizyjnych i internetowych transmisji Mszy Świętych i nabożeństw.

Z naszego kościoła transmisje odbywają się na kanale YouTube (należy wpisać: Parafia Bobowa – Transmisja)
Msza Święta:

od poniedziałku do soboty – godz. 6.30 i 18.00
w niedziele – godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 17.00
Koronka do Bożego Miłosierdzia: codziennie – godz. 15.00
Różaniec: codziennie – godz. 17.30
Droga Krzyżowa: w piątek – godz. 19.30
Gorzkie Żale: niedziela – godz.16.00

1. Istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty po wcześniejszym telefonicznym skontaktowaniu się z duszpasterzami pod numerem: 535 327 721.
  2. Do chorych kapłani udają się z posługą sakramentalną w sytuacji zagrożenia życia.
  3. Obrzędy pogrzebu ograniczone zostają wyłącznie do stacji przy grobie. W modlitwie tej może uczestniczyć maksymalnie 5 osób. Msza Święta za Zmarłego zostanie odprawiona w kościele w dniu pogrzebu, bez udziału ciała zmarłego.
  4. Kancelaria parafialna jest nieczynna. W sprawach ważnych prosimy o kontakt telefoniczny z kapłanem.
  5. Odwołane są wszystkie spotkania formacyjne grup parafialnych.
  6. Zachęcamy do modlitwy w rodzinach oraz do otoczenia opieką osób starszych i samotnych.
  7. W tym szczególnym czasie, wszystkich Was, drodzy Parafianie, obejmujemy modlitwą. Życzymy zdrowia i pokoju w sercu

Ks. dr Marian Chełmecki
proboszcz wraz z księżmi współpracownikami

Bobowa, dnia 25 marca 2020 r.